Přeposlat Samsung WB 200F

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung WB 200F

11.03.2013 | Vladimír Socha | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Fotoaparát Samsung WB 200F je digitální kompakt s CCD snímačem o rozlišení 14,2 megapixelu, 18x optickým zoomem a třípalcovým dotykovým LCD displejem. Natáčí videosekvence v HD rozlišení a disponuje Wi-Fi připojením. Působí elegantním dojmem a má velmi uspokojivé technické specifikace. Nepatří sice k těm úplně nejlepším modelům na trhu, svojí celkovou kvalitou ale přesvědčí i náročnější fotografy. Co tedy tento přístroj vlastně nabízí?

Samsung WB 200F

Celým názvem Samsung SMART CAMERA WB200F je elegantně navržený inteligentní fotoaparát, který zjednodušuje sdílení fotografií pomocí zdokonaleného připojení Wi-Fi a hybridního dotykového uživatelského rozhraní. Sdílení fotografií je nyní automatické, pohodlné a jednoduché. Díky zdokonalenému připojení Wi-Fi přenáší snímky přímo do vašeho inteligentního telefonu a současně také třeba rodině a přátelům. Hybridní dotykové uživatelské rozhraní usnadňuje sdílení a širokoúhlý objektiv s 18násobným zoomem a ohniskovou vzdáleností 24 mm a funkce Nejlepší tvář vám zase pomohou vytvářet úchvatné fotografie, o které stojí za to se podělit. Fotoaparát umožňuje pořizovat vysoce kvalitní záběry zblízka, dále pak také momentky a panorámata. Jeho celková velikost činí 106 x 61,7 x 21,7 milimetru, základní hmotnost pak dosahuje 184 gramů.

Samsung WB 200F

Bezdrátové připojení Wi-Fi fotoaparátu vykazuje velmi inteligentní funkci. Vyhrazené tlačítko přímého připojení pomáhá rychle se připojovat k sítím Wi-Fi, zatímco funkce AutoShare, sdílení v sociálních sítích, cloud, e-mail, AllShare Play a automatické zálohování do počítače umožňuje sdílet multimediální obsah pohodlně a efektivně. Pomocí dalších funkcí, jako je oznamování aktualizací softwaru, aplikace Samsung SMART CAMERA, funkce MobileLink nebo vzdálený hledáček, se lze snadno připojit k inteligentnímu telefonu nebo tabletu. Hybridní dotykové uživatelské rozhraní nabízí hned dvě možnosti: pomocí pětisměrného tlačítka se lze intuitivně pohybovat v nabídce prostřednictvím rychlého přesouvání kurzoru a vybírat položky na třípalcové obrazovce hVGA. Chcete-li zadat text, jako například e-mailovou adresu při sdílení fotografií, stačí napsat znaky na dotykové obrazovce, podobně jako na inteligentním telefonu. Tento jednoduchý a intuitivní systém si nepochybně oblíbíte.

 

Samsung WB 200F

WB 200F pořizuje čisté a ostře vykreslené snímky bez ohledu na to, kde se nacházíte a jaká je právě denní hodina. S 18násobným optickým zoomem lze vytvářet ohromující detailní záběry z velké dálky, zatímco s 24mm širokoúhlým objektivem není problém zachytit úchvatná panorámata. Pokud světelné podmínky nejsou zcela optimální, citlivý snímač CCD s rozlišením 14 megapixelů zajistí vysoce kvalitní obraz s velmi nízkým šumem. Fotoaparát SMART CAMERA přetváří klasický profesionální fotoaparát a přesouvá jej do digitální éry. Design štíhlého těla zvýrazňuje moderní vlastnosti prostřednictvím technologie i nadčasové elegance. Dokonce i nenápadné tlačítko přímého připojení zachovává velmi elegantní a líbivý vzhled. Video je natáčeno v HD kvalitě 1280 x 720 pixelů a frekvencí 30 snímků za vteřinu. Přístroj se vyrábí ve třech barevných variantách – černé, bílé a červené.

Samsung WB 200F


Tento fotoaparát patří k velmi zdařilým modelům, což lze přičíst několika jeho pozitivům. Rychlým klepnutím na tlačítko Smart Mode na displeji například zobrazíte nabídku různých speciálních režimů. Pomocí funkce Bohaté odstíny můžete kupříkladu vytvářet surrealistické snímky s výraznými barvami, se kterými si vyhrají všichni tvořiví uživatelé. K dispozici jsou však také mnohé další speciální režimy. Pěkný dotykový displej umožňuje ovládat přístroj podle vlastních preferencí uživatele, navíc je k dispozici také možnost plně manuálního nastavení. Elegantní design a spolehlivý výkon dělá z modelu Samsung WB 200F fotoaparát, který lze rozhodně doporučit.

Zdroj: www.aaron.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Samsung WB 200F


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.