Přeposlat Nikon COOLPIX S6600 – pohled na svět z nové perspektivy

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nikon COOLPIX S6600 – pohled na svět z nové perspektivy

14.08.2013 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Nový výklopný a otočný displej fotoaparátu COOLPIX S6600 usnadňuje pořizování působivých autoportrétů a je speciálně konstruován tak, aby napomáhal při tvorbě kompozice snímků a fotografování z nadhledu a podhledu a odstranil nutnost odhadů při pořizování autoportrétů na délku paže. Přístroj navíc disponuje funkcí Ovládání gesty, která umožňuje pořizovat statické snímky a videosekvence a ovládat zoom gesty ruky při nastavení monitoru do polohy pro autoportrét.

Nikon COOLPIX S6600 – pohled na svět z nové perspektivy

Kromě tohoto vybavení pro perfektní portréty kombinuje COOLPIX S6600 množství dalších funkcí s cílem dosáhnout výjimečně kvalitních snímků za všech podmínek. Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů poskytuje v kombinaci s objektivem vybaveným 12× optickým zoomem živé snímky a videosekvence za vysoké hladiny osvětlení ve dne i za špatných světelných podmínek v noci. Další tvůrčí možnosti nabízejí Full HD videosekvence se stereofonním zvukem a možností použití optického zoomu, a to zejména v kombinaci s nastavitelným monitorem, který dovoluje sledovat akce z libovolných úhlů.

Nikon COOLPIX S6600 – pohled na svět z nové perspektivy

Fotoaparát nabízí kromě vysoce kvalitních snímků také množství vestavěných filtrů a efektů pro získání osobitého vzhledu každého snímku. Režim rychlých efektů umožňuje aplikovat speciální efekty přímo po pořízení snímku jednoduchým stisknutím tlačítka a usnadňuje tak tvůrčí úpravy snímků před jejich okamžitým přenosem. Fotoaparát nabízí 30 různých efektů a 18 motivových programů pro získání nedostižných výsledků. COOLPIX S6600 jako ideální přístroj pro cestování nabízí režim Jednoduché panoráma pro fotografování nádherných výhledů bez jakýchkoli komplikací a systém redukce vibrací (VR) zaručuje vždy stabilní a ostré snímky. Fotoaparát je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních (černá, červená, fialová, bílá), které zaručí, že skvěle zapůsobí na všech místech, kde se budete pohybovat.

Cena: 4 990 Kč / 199 €

www.nikon.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nikon COOLPIX S6600 – pohled na svět z nové perspektivy


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.