Přeposlat FOTOAPARÁTY S ROZHRANÍM WI-FI

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

FOTOAPARÁTY S ROZHRANÍM WI-FI

10.02.2014 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Proměňte zimní zážitek ve fotografický suvenýr a pošlete jej „za čerstva“ rodině i svým přátelům. Podělte se o krásná panoramata a přírodní scenérie, nevšední detaily, momentky z radovánek na sněhu či autoportréty zasazené do kouzelných zákoutí.

FOTOAPARÁTY S ROZHRANÍM WI-FI

Bílý sníh odráží slunce, zrcadlí barvu oblohy a spolu se světlem a charakterem krajiny přináší mnoho fotografických námětů. Ať už budete v zimě na svahu nebo uprostřed přírody, vždy fotíte především očima.

Každý fotoaparát je jen vaším technickým pomocníkem …

Při fotografování nejvíce oceníte přístroj, který pohotově zareaguje, když jej vyjmete z kapsy, a kterým bez složitého nastavování pořídíte brilantní snímky či videozáznamy. Vždy a všude. I profesionálové vám potvrdí, že v jakékoli podobě zimy se skvěle uplatní kapesní digitální fotoaparáty. Přesněji, modely z nejnovější řady Nikon Coolpix. Vynikají prokazatelně nízkým šumem, mají plynulý a stabilní zoom, srozumitelné menu, přednastavené filtry, a jejich obsluha je pohodlná i při minimálních pohybech prstů v rukavicích. Navíc dokážou maximálně využít světlo dopadající na jednotlivé pixely, takže pořídíte působivě ostré snímky ve dne i v noci.

FOTOAPARÁTY S ROZHRANÍM WI-FI

Rychle se pohybující objekty na sněhu

Většina kompaktních digitálů má dobře fungující automatické nastavení bílé, tzv. white balance. Abyste pochopili, jak funguje u vašeho přístroje, zkuste si nastavit různé  scénické  režimy. Jejich volbou umožníte fotoaparátu či kameře nastavit plnou automatiku přece jen lépe. Se spolehlivým objektivem, výsuvným zoomem a redukcí vibrací i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti zoomu zachytíte lyžaře, snowboardisty nebo dovádějící děti téměř profesionálně! Malé kapesní modely jsou „nadupané“ rychlými efekty. Od sytosti barev, přes selektivní barvy či zjasňující efekt High-key, až po efekt Malba, díky kterému vytvoříte z fotografií přímo umělecká díla!

FOTOAPARÁTY S ROZHRANÍM WI-FI

Úsměvy před objektivem i za ním

Prudké slunce a sníh vyvolávají velmi kontrastní scény. Pokud fotíte v takových podmínkách portréty, můžete použít blesk, kterým v obličejích fotografovaných osob prokreslíte temné stíny. Nebojte se protisvětla a klidně se otočte proti sluníčku. Protisvětlo u portrétu prosvítí vlasy a získáte zajímavou fotografii. Volbou vhodného scénického motivu fotoaparátu „napovíte“, jak má objekt zachytit. Přístroj sám tak odstraní červeň z očí, pohlídá úsměv či mrknutí a dokonce vybělí zuby! A ještě něco: díky pokročilým funkcím vylepšení vzhledu změkčíte odstíny pleti a můžete přidat i nějaké líčení. Pokud využijete vestavěného připojení Wi-Fi, hravě přenesete snímky přímo do chytrých zařízení, které můžete používat jako dálkové ovládání a snadno pořizovat autoportréty. Vaši blízcí je s vámi budou moci sdílet ve stejném okamžiku, ať budete kdekoli na světě.

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku FOTOAPARÁTY S ROZHRANÍM WI-FI


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.