Přeposlat Sony představuje novou řadu přenosných USB dobíjecích zdrojů: první pomoc pro vaše elektronické společníky

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony představuje novou řadu přenosných USB dobíjecích zdrojů: první pomoc pro vaše elektronické společníky

03.11.2014 | Tisková zpráva | Příslušenství | Komentářů: 0 |

Zajisté se již každý z Vás setkal s tím, že baterie vašeho telefonu, tabletu, hudebního přehrávače, navigace, sportovních hodinek či fotoaparátu došla zrovna ve chvíli, kdy jste to nejméně potřebovali. Abyste mohli své přístroje dobíjet kdykoli a kdekoli, jsou již nějaký čas na trhu tzv. přenosné USB dobíjecí zdroje. Společnost Sony má ve výrobě baterií všeho druhu dlouhodobou historii a proto zaujímá i na trhu s USB zdroji, především z pohledu inovací a technologií, jednu z předních pozic.

Sony představuje novou řadu přenosných USB dobíjecích zdrojů: první pomoc pro vaše elektronické společníky

Pro podzimní trh značka Sony rozšířila svoji nabídku současných přenosných USB dobíjecích zdrojů o tři nové modely. Na výběr je několik různých kapacit a barevných variant takže máte jistotu, že budete mít vždy s sebou dost „šťávy“ pro vše, co potřebujete.

Všechny tři nové modely se dodávají přednabité na 80 % kapacity, takže je lze použít ihned po vybalení. Baterie jsou vybaveny 1,5A USB výstupem, takže nabíjení přístrojů je dostatečně rychlé. Na energetické články baterií Sony použilo svou speciální technologii Sony’s Hybrid-Gel, která zaručuje energetickou stálost článků a garantuje, že i po tisíci nabití baterie ztratí max. 10 % své kapacity. Díky tomu mají dobíjecí zdroje Sony dlouhou životnost a hlavně zaručují bezpečnost při používání.

CP-V5: Váš ideální společník na cesty

USB dobíjecí zdroj CP-V5 s hmotností pouhých 145 g se může pochlubit 5000mAh Li-ion baterií, která stačí na dvě plná dobití vašeho chytrého telefonu (v závislosti na kapacitě baterie). LED diody oznamují zbývající kapacitu nabíjecího zdroje a informují o stavu baterie. Model CP-V5 se bude nabízet v černé, bílé, modré a zelené barvě. Má speciální povrchovou úpravu proti poškrábání, aby si i při častém používání udržel vysoký lesk. Cena 965 Kč.

CP-V10: Spousta energie pro všechna vaše mobilní zařízení

Dobíjecí zdroj Sony CP-V10 vám „bude krýt záda“ i při těch nejnáročnějších aktivitách, kdy potřebujete baterii. S rozměry pouhých 72,0 mm x 127,0 mm x 17,5 mm a hmotností jen 245 g nabízí kapacitu 10000mAh, což je zásoba energie dostačující až na čtyři dobití telefonu nebo jedno a půl nabití tabletu či na několikanásobné dobití jiných přenosných zařízení – např. digitálních fotoaparátů jako je Sony RX100M3.  I tento dobíjecí zdroj má inovativní speciální povrchovou úpravu proti poškrábání. Jeho černá barva je chráněna proti opotřebení při každodenním používání. I proto je CP-V10 nezbytným společníkem na cestách nebo ve dnech, které kladou zvýšené nároky na vaši baterii.  Navíc má přepínač, který zabraňuje náhodnému a nechtěnému vybití. Čtyři LED diody hlásí stav nabití a i díky tomu máte snadnou a přehlednou kontrolu nad svým dobíjecím zdrojem. Cena 1 790 Kč.

Sony představuje novou řadu přenosných USB dobíjecích zdrojů: první pomoc pro vaše elektronické společníky

CP-V3 – nezbytné příslušenství pro uživatele chytrých telefonů

Inovovaný CP-V3 je nejmenší model v nové nabídce a disponuje Li-ion baterií o kapacitě 3000mAh. Jeho malé rozměry 38,8×99×19 mm z něho dělají ideálního společníka na cesty. Nabízí způsob, jak si plně dobít váš chytrý telefon, fotoaparát či chytré hodinky. Model CP-V3A se bude nabízet v bílé, modré a fialové barvě, takže si můžete vybrat variantu, která se nejlépe sladí s vaším stylem. Cena 749 Kč.

Sony představuje novou řadu přenosných USB dobíjecích zdrojů: první pomoc pro vaše elektronické společníky

Všechny přenosné dobíjecí zdroje je možné objednat již nyní na www.sony.cz nebo zakoupit u prodejců Sony. CP-V3 & CP-V5 jsou v evropské distribuci od října 2014.  

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Sony představuje novou řadu přenosných USB dobíjecích zdrojů: první pomoc pro vaše elektronické společníky


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.