Přeposlat Canon Junior Awards již posedmé ocení mladé fotografy v rámci Czech Press Photo

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Junior Awards již posedmé ocení mladé fotografy v rámci Czech Press Photo

21.11.2014 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Společnost Canon je hrdým partnerem novinářské soutěže Czech Press Photo. Již sedmým rokem oceňuje mladé talentované fotografy do 25 let v rámci speciální kategorie Canon Junior Awards. Hlavní cenu v této kategorii letos získal Tomáš Hrabáň za sérii fotografií s názvem Skateboarding. Dalšími oceněnými jsou Martina Veverková, Andrea Malinová, David Těšínský, Martin Faltejsek a Tomáš Binter. Vítězové obdrží voucher na zboží od společnosti Canon podle vlastního výběru v hodnotě 20 000 Kč.

Canon Junior Awards již posedmé ocení mladé fotografy v rámci Czech Press Photo

Grant Prahy a také Cena Fotonova: Je nám 80 a víc a stále žijeme sportem (ukázka ze série fotografií) | Foto: EDUARD ERBEN, CPA

Výsledky letošního ročníku Czech Press Photo byly zveřejněny 13. října. Dnes se v Brožíkově síni Staroměstské radnice v Praze koná slavnostní ceremoniál předání cen vítězům. Po jeho skončení bude oficiálně zahájena výstava vítězných prací, která potrvá od 21. listopadu 2014 do 31. ledna 2015. Tu si budou návštěvníci moci prohlédnout v Křížové chodbě, Rytířském sále a 2. patře Staroměstské radnice.

Prestižní fotožurnalistická soutěž Czech Press Photo slaví letos 20 let. Jejím smyslem je zprostředkovávat pohled na významné události roku a přispívat k rozvoji novinářské fotografie. Jubilejního ročníku se zúčastnilo 267 fotografů z České a Slovenské republiky s celkem 3360 fotografiemi a dominovalo mu téma Ukrajiny. Snímek z počátku konfliktu na Ukrajině od Filipa Singera získal hlavní cenu soutěže.

Výstavu tradičně doprovází také katalog a k jubileu soutěže vychází publikace s názvem „The Best of Czech Press Photo – obrazy dvou desetiletí“.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon Junior Awards již posedmé ocení mladé fotografy v rámci Czech Press Photo


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.