Přeposlat Jakýkoli snímek, naprosto kdekoli – zdokonalená verze služby irista je tu!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Jakýkoli snímek, naprosto kdekoli – zdokonalená verze služby irista je tu!

30.01.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Canon dnes zpřístupnila aktualizovanou verzi své cloudové služby pro správu fotografií irista, která je nyní uživatelsky přátelštější ještě víc, než kdykoli předtím. Nové funkce, které jsou součástí další etapy rozvoje této platformy, zahrnují optimalizaci a vylepšení pro práci s tablety i možnost objednávat špičkové fotoknihy přímo z iristy. Současně s novými funkcemi přichází Canon i se změnami v cenové politice, a to na všech úrovních předplatného služby irista. Všichni vášniví fotografové tak nyní mají k dispozici více úložného prostoru.

Jakýkoli snímek, naprosto kdekoli – zdokonalená verze služby irista je tu!

Aktualizace přináší optimalizaci a opravdovou přívětivost

Společnost Canon vylepšila platformu irista o následující vlastnosti a funkce:

  • Integrace s Adobe Lightroom: uživatelé mohou snímky editovat přímo v aplikaci Lightroom, která upravené verze ukládá a synchronizuje přímo s datovým prostorem ve službě irista. Uživatelé tak mají všechny své fotografie na jednom jediném místě. Spolupráce s aplikací Lightroom navíc umožňuje do iristy ukládat i XMP data, díky kterým mohou uživatelé snímky velmi snadno filtrovat.
  • Podpora využití více zařízení: kompatibilita se širokou škálou nejprodávanějších tabletů s operačními systémy iOS a Android otevírá uživatelům novou dimenzi práce s iristou a umožňuje snadný přístup ke všem funkcím této platformy z mobilních zařízení.
  • Fotoknihy na stisk tlačítka: díky této funkci mohou uživatelé vytvářet a objednávat nádherné fotoknihy ve špičkové kvalitě přímo z prostředí iristy. Postup je velmi jednoduchý – uživatelé ve webovém prohlížeči vyberou oblíbené snímky, ze kterých vytvoří fotoknihu přesně podle svých představ. A po objednání obdrží nádhernou knihu, díky které si mohou události z fotografií opakovaně vychutnat.

 

Nové ceny – větší úložný prostor pro všechny vášnivé fotografy

Vylepšení platformy irista doprovázejí i pozitivní změny v cenové politice – Canon navýšil objem úložného prostoru ve všech úrovních předplatného této služby. Vstupní úroveň, která je k dispozici zcela zdarma a nabízí veškerou funkcionalitu platformy irista, nyní umožňuje do cloudového prostoru uložit až 15 GB dat. Pokročilí nebo profesionální uživatelé, kteří pro svá fotoalba potřebují velkou kapacitu, mají na výběr mezi variantou s 200 GB nebo 500 GB úložného prostoru. Platby za službu mohou být měsíční nebo roční.

Uživatelé mají k dispozici následující varianty předplatného služby irista:

  • Úložný prostor až 15 GB: zcela zdarma a s veškerou funkcionalitou
  • Úložný prostor až 200 GB: 4,99 EUR měsíčně nebo 49 EUR ročně
  • Úložný prostor až 500 GB: 10,99 EUR měsíčně nebo 109 EUR ročně

 

Další úložný prostor mohou uživatelé dokoupit v následujících variantách – 100 GB za 39 EUR ročně, 500 GB za 99 EUR ročně a 1 TB za 199 EUR ročně.

Aktualizovaná verze služby iristia je již k dispozici, a to po přihlášení na www.irista.com.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Jakýkoli snímek, naprosto kdekoli – zdokonalená verze služby irista je tu!


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.