Přeposlat Canon je partnerem retrospektivní výstavy The Best of Czech Press Photo – obrazy dvou desetiletí

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon je partnerem retrospektivní výstavy The Best of Czech Press Photo – obrazy dvou desetiletí

09.03.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Canon se stala hrdým partnerem retrospektivní výstavy „The Best of Czech Press Photo – obrazy dvou desetiletí 1995-2014“. Ta se koná u příležitosti dvacetiletého trvání novinářské soutěže a výstav Czech Press Photo a bude široké veřejnosti otevřena od 6. března do 12. dubna v Křížové chodbě a Rytířském sále Staroměstské radnice v Praze, a to denně od 10 do 19 hodin. Výstava bude rovněž doprovázena stejnojmennou reprezentativní obrazovou publikací.

Canon je partnerem retrospektivní výstavy The Best of Czech Press Photo – obrazy dvou desetiletí

Přes pět set oceněných fotografií předních českých a slovenských autorů dokumentuje v obrazech nejen domácí, ale i světové události. Návštěvníci mohou nad autentickými záběry znovu prožít dramatické události, jako byly například povodně na Moravě v roce 1997, na Slovensku v roce 1998 nebo v roce 2002 v Čechách a v samotné Praze. Jiné fotografie připomenou vítězství našich hokejistů v Naganu nebo našich olympioniků na OH v Atlantě, Sydney, Athénách, Pekingu či Londýně.

Dvacetiletá historie české novinářské soutěže Czech Press Photo má na svém kontě fotografie, které dokázaly pohnout veřejným míněním, lidskými city, svědomím, činy a někdy i politickým řešením. Jejich autory jsou členové redakčních týmů našich deníků, týdeníků, agentur, ale i volní fotografové spolupracující s médii a studenti odborných škol. Těm všem retrospektivní výstava „toho nejlepšího z Czech Press Photo“ vzdává poctu. Ale především je určena široké veřejnosti, která v ní může jako ve zpětném zrcadle sledovat svůj život a svět.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon je partnerem retrospektivní výstavy The Best of Czech Press Photo – obrazy dvou desetiletí


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.