Přeposlat Elegantní kompakt v klasickém stylu a s unikátní stabilizací

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Elegantní kompakt v klasickém stylu a s unikátní stabilizací

10.06.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Neočekávané momenty jsou zdrojem fantastických fotografií, ale většinou se nestávají v optimálních světelných podmínkách a rozjařené děti nedokážete zmrazit v ideálním okamžiku, než se vám podaří zkrotit fotoaparát. Proto Olympus vybavil svůj kompakt Stylus SH-2 špičkovými technologiemi, umožňujícími fotografování a filmování za pochodu – snadno, rychle a dokonce i v šeru. Nabízí kvalitu, o které se vám s mobilním telefonem nemůže ani zdát, a přitom po vás nevyžaduje dovednosti zkušeného fotografa. Olympus obdařil nový fotoaparát také skvělým vzhledem a lehkým tělem. Majitelé SH-2 budou mít po ruce schopný fotoaparát připravený do akce za všech okolností. Spojením umělé kůže, kovového těla a retro designu dostanete do ruky fotografický skvost, který bude ladit v každé situaci a s každým oblečením – ať už ležérním či elegantním. Na narozeninové párty, za svitu svíček ani na pláži pod hvězdným nebem se noční režim Nightscape nenechá odradit nedostatkem světla. Bezkonkurenční pětiosá stabilizace obrazu, převzatá z nejvyšších modelů Olympus OM-D, eliminuje otřesy fotoaparátu mnohem účinněji než jiné stabilizační systémy. To je důležité při detailních záběrech s výkonným 24x optickým zoomem nebo při nočním natáčení video záběrů. SH-2 samozřejmě umožňuje Wi-Fi propojení s chytrým telefonem a nabízí veškeré kreativní funkce a ergonomické uspořádání ovládacích prvků, jaké od fotoaparátů Olympus očekáváte. Stylus SH-2 přichází do prodeje v polovině března 2015. Fotoaparát bude nabízen v černém a stříbrném provedení, v obou variantách v kombinaci s černou imitací kůže. K dispozici jsou také klasická kožená pouzdra a řemínky.

Elegantní kompakt v klasickém stylu a s unikátní stabilizací

Navržen pro každodenní hektický život

Design fotoaparátu Stylus SH-2 není samoúčelný, ale má také praktický význam. Pro každého, kdo se pokouší skloubit rodinu, práci a kvalitu života, je multitasking nejvyšší metou. Chytrý telefon zvládne hodně věcí, ale nedokáže pořídit fotografie a videa v kvalitě Olympus, a to ani za naprosto ideálních podmínek. Takže potřebujete fotoaparát, který by zvládl to, co chytrý telefon nedokáže – a navíc aby byl lehký, kompaktní a náležitě elegantní, abyste jej mohli mít neustále při sobě. Proto je tu pro vás SH-2. Kovové tělo je robustní a atraktivní zároveň a objektiv s 24x optickým zoomem v zasunutém stavu téměř nevyčnívá, takže fotoaparát snadno vklouzne do vaší kapsy nebo kabelky. Další výhodou tohoto designu je, že vás nikdy neomrzí: když fotoaparát ve vašich rukou dobře vypadá a dobře se drží, zachytíte více nezapomenutelných momentů, protože jeho používání je prostě větší zábava.

Vyspělejší technologie pro čisté a jasné noční záběry

Čím kromě vzhledu vyniká Stylus SH-2 nad ostatními fotoaparáty této kategorie? Odpovědí je celá řada vlastností a funkcí Olympus, převzatých z fotoaparátů vyšších modelových řad. Ty mohou v rozhodujících momentech představovat zásadní rozdíl.

Elegantní kompakt v klasickém stylu a s unikátní stabilizací

Unikátní stabilizace obrazu v 5 osách

Celá řada konkurenčních fotoaparátů má také výkonný zoom, umožňující nerušené focení detailních záběrů osob a zvířat z velké vzdálenosti. Ale pouze Olympus přichází s unikátní elektromagnetickou pětiosou stabilizací obrazu, která je účinná i při maximálním přiblížení (a to jak pro fotografie, tak i FULL HD videa), kdy je i sebemenší chvění znásobeno natolik, že by mohlo znehodnotit výsledný záběr. Pomáhá také při nedostatečném osvětlení a extrémním zvětšení v režimu Telephoto Macro Mode. S fotoaparátem SH-2 dokážete fotit dokonce ze vzdálenosti pouhých 40 cm od objektu a docílit tak působivého efektu rozostřeného pozadí.

Elegantní kompakt v klasickém stylu a s unikátní stabilizací

Režim Nightscape

SH-2 je také lepší při zachycení nejrůznějších nočních světelných efektů, od ohňostrojů až po portréty přátel před rozzářeným kolotočem uprostřed nočního lunaparku. Režim Nightscape automaticky vypne blesk, který by mohl zničit noční atmosféru. V režimu Nightscape může SH-2 rychle zaostřit na světelný bod proti tmavému pozadí, s čímž často ostatní fotoaparáty v této kategorii zápasí. Je také jediným srovnatelným kompaktem s funkcí Live Composite, která mapuje pohyb jasných objektů v čase, například hvězd nebo dětí mávajících prskavkami, bez potlačení ostatních světel. Je tedy vhodný pro dnes velmi oblíbený fotografický žánr - malování světlem. S využitím všech pěti nastavení režimu Nightscape jsou výsledná videa a fotografie skutečně velkolepou podívanou.

Elegantní kompakt v klasickém stylu a s unikátní stabilizací

Vyspělý video režim

Videonahrávky jsou samozřejmě jasným rodinným favoritem a SH-2 nabízí celou řadu formátů. SH-2 dokáže nahrávat i Slow-Motion video s vysokou frekvencí. Taktéž umí streamovat živý záznam přímo do Full HD TV.

Streamování a sdílení snímků prostřednictvím chytrého telefonu je díky vestavěnému WiFi modulu a aplikaci OI.Share velmi jednoduché – a prostřednictvím WiFi můžete dokonce ovládat SH-2 na dálku pomocí svého chytrého telefonu. Zveřejnění příspěvků této kvality na sociálních sítích jistě vyvolá překvapující – a mnohdy překvapené – reakce. V tom nejlepším slova smyslu, samozřejmě!

Doporučené příslušenství:

  • Ochranné pouzdro z pravé kůže CSCH-120 s luxusním, elegantním vzhledem, které vylepší držení fotoaparátu. Exkluzivně pro SH-2.
  • Prémiové kožené pouzdro – stylový a pohodlný způsob nošení vašeho SH-2.
  • Řemínek na ruku z pravé kůže CSS-S110LS – Elegantní vzhled, dokonale sladěný s fotoaparátem.

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Elegantní kompakt v klasickém stylu a s unikátní stabilizací


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.