Přeposlat Open air foto festival s EIZEM

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Open air foto festival s EIZEM

05.06.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Open air foto festival je nejen obrovskou příležitostí pro každého začínajícího i pokročilého fotografa nafotit velké množství zajímavých fotografií v atraktivním prostředí historického Českého Krumlova, ale také možností pro získávání zkušeností a rozvíjení svých dovedností formou setkání s předními výrobci foto techniky a také samozřejmě s profesionálními fotografy, lektory nebo prostě jen se svými kolegy – fotografy.

Open air foto festival s EIZEM

Společnost EIZO jako již zavedený výrobce fotografických monitorů předvede účastníkům Open air foto festivalu nejatraktivnější a nejprodávanější modely vhodné jak pro začínající, tak i pokročilé fotografy. Výstavka bude doplněna též ukázkami kalibrace dle zvoleného fotografického standardu a to jak s externí, tak i se zabudovanou interní kalibrační sondou. Stánek s fotografickými monitory bude umístěn v Centru SUŠky (Střední umělecká škola), kde bude zároveň probíhat hlavní páteční program.

Prezentace monitorů EIZO bude také doplněna přednáškou na téma: Přehled aktuálních fotografických monitorů EIZO a možnosti jejich kalibrace. Přednáška se bude konat na stejném místě a ve stejné budově, kde bude umístěn stánek s fotografickými monitory EIZO. Začátek přednášky bude včas zveřejněn na informačním webovském portále Open air foto festivalu.

Hlavní body přednášky:

-Hlavní přednosti fotografických monitorů EIZO (jejich základní vlastnosti, které umožňují fotografovi bezpečné prohlížení a zpracovávání fotografií dle zvolených fotografických standardů)

- Přehled aktuální nabídky
- fotografických monitorů EIZO
- kalibračních programů pro fotografické monitory EIZO
- externích kalibračních senzorů, které spolupracují s kalibračními programy EIZO

- Kalibrační úlohy, které řeší fotograf – jak na to ?

- Vliv kalibrace na reprodukci fotografií v prohlížecích programech (PhotoShop, Zoner PS, MS internet Explorer, atd.)

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Open air foto festival s EIZEM


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.