Přeposlat Vítězné fotografie soutěže #P8NocniSvet vyhlášeny na slavnostní vernisáží – výhry předaly modelky z České Miss

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Vítězné fotografie soutěže #P8NocniSvet vyhlášeny na slavnostní vernisáží – výhry předaly modelky z České Miss

21.09.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

V pražské galerii Mánes proběhla 17. 9. večer slavnostní vernisáž spojená s vyhlášením nejlepších fotografií soutěže #P8NocníSvet. Ceny v podobě smartphonů Huawei P8 předaly vítězům modelky z České Miss. Hlavní cenu 100 000 Kč vyhrála fotografie Filipa Petráka pořízená telefonem Huawei P8. Akci moderoval Tomáš Kraus, zazpívala na ní Emma Smetana. Nechyběla světelná show, lightpainting ani živá hudba. Soutěž zaměřená na noční fotky pořízené smartphonem probíhala v ČR a na Slovensku díky společnosti Huawei.

Vítězné fotografie soutěže #P8NocniSvet vyhlášeny na slavnostní vernisáží – výhry předaly modelky z České Miss

Cílem projektu #P8NocniSvet bylo vytvořit galerii kvalitních nočních fotografií pořízených (jakýmikoliv) chytrými telefony a následně z těch nejlepších fotografií uspořádat slavnostní vernisáž. Ta se uskutečnila 17. 9. 2015 v pražské galerii Mánes, výstava nejlepších fotografií potrvá na témže místě až do 17. 10. 2015.

Absolutní vítěz soutěže vyhrál 100 000 Kč

V rámci slavnostního vyhlášení bylo oceněno 11 výherců, a to vítěz souběžně probíhající soutěže v partnerství s projektem Week of Life Adolfa Ziky, tři vítězové #P8NocniSvet v každé z kategorií: „noční město a architektura“, „noční příroda“, „noční život a performance“ a absolutní vítěz napříč kategoriemi, který si získal 100 000 Kč – stal se jím Filip Petrák s fotografií pořízenou telefonem Huawei P8. Ceny vítězům předaly modelky z České Miss, fotograf Adolf Zika, Dagmar Pavlíková z Asociace profesionálních fotografů ČR a ředitel terminálové divize Huawei pro ČR Tony Rong.

Světelná show, Emma Smetana, Česká Miss i profesionální fotografové

Slavnostní vernisáž uváděl známý moderátor Tomáš Kraus, k vidění byla světelná show skupiny Pyroterra a malování světlem s Huawei P8, živou hudbu obstarala kapela Lightmotiff a s pěveckým vystoupením se představila česká herečka, muzikantka a moderátorka Emma Smetana. Vernisáž probíhala za účasti modelek z České Miss, ambasdorů z APF ČR a známých fotografů, garantů soutěže, Adolfa Ziky, Terezy z Davle a Zdenko Hanouta.
Noční fotografie

Fotografická soutěž #P8NocniSvet zaměřená na noční fotografie pořízené chytrým telefonem probíhala od 9. 7. do 9. 9. 2015 a byla určena všem fotografickým nadšencům. V rámci projektu prohěhly také workshopy s profesionálními fotografy a ambasadory (garanty) soutěže. Fotografie soutěžcí nahrávali na web www.P8NocniSvet.cz, nebo prostřednictvím sociálních sítí Twitter a Instagram vždy s hashtagem #P8NocníSvet.

Huawei sponzorem projektu
Projekt vznikl pod záštitou Asociace profesionálních fotografů ČR, ve spolupráci s řadou mediálních i jiných partnerů a za podpory společnosti Huawei. Garanty soutěže byli profesionální fotografové Adolf Zika, David Kraus, Tereza z Davle a Zdenko Hanout a přední členové APF ČR.

Přehled výherců

Noční město: 1. Filip Kýn, Ivan Bumba, 3. Petr Knopp

Noční příroda: 1. Jozef Malý, 2. Michal Hejna, 3. Marian Beneš

Noční život: 1. Andrea Fuchsová, 2. Roman Kadlec, 3. Ladislav Chládek

Absolutní vítěz: Filip Petrák

Více informací o celém projektu, pravidlech soutěže naleznete na: www.P8NocniSvet.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Vítězné fotografie soutěže #P8NocniSvet vyhlášeny na slavnostní vernisáží – výhry předaly modelky z České Miss


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.