Přeposlat Nikon škola - Makro a mikro fotografie

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nikon škola - Makro a mikro fotografie

20.11.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Zveme vás na víkend plný makro fotografie pod vedením Petra Jana Juračky, vědeckého pracovníka Univerzity Karlovy v Praze a lektora Nikon školy. Jedinečné fotografické kurzy Makro a mikro fotografie 1 a 2 se odehrají na půdě Přírodovědecké fakulty UK v Praze dne 21. a 22. 11. 2015. Naučte se fotografovat živé a neživé objekty, využívat přirozené i umělé osvětlení, pracovat s makro objektivy, připravit časosběr, makro video nebo fotografovat za pomoci pokročilých technik mikro fotografie. Na kurzech si můžete zdarma zapůjčit fotoaparáty a objektivy Nikon.

Nikon škola - Makro a mikro fotografie

Počet míst je omezen na 10 lidí.

Akce do 18. 11. 2015: Při zakoupení kurzu Makro a mikro fotografie 1 získáte 30% slevu na kurz Makro a mikro fotografie 2. 

Pro více informací navštivte stránky kurzů Nikon školy:

Makro a mikro fotografie 1, 21.11.2015 
Makro a mikro fotografie 2, 22.11.2015  
 

Petr Jan Juračka

Spolupracoval jako fotograf na projektech Prirodovedci.cz, NF Neuron; externě fotil pro Z00 Praha. Působil jako lektor fotografických workshopů pod záštitou Českého Švýcarska o.p.s., Národního Institutu pro další vzdělávání a Centra FotoŠkoda, jehož je také reklamní tváří. Za svou tvorbu získal zlatou medaili na International Photography Awards USA, stříbrnou na Px3 Paris a bronzovou na FIAP Youth Biennale. V roce 2014 obdržel cenu Prima Zoom a Nadace Neuron za nejlepší popularizační vědecké video a cenu Camera Magna časopisu FotoVideo za přínos v oblasti popularizace fotografie. Získal také druhé a třetí ocenění za cestovatelské projekce ze soutěžního přednáškového festivalu Caminos v Karlových Varech, dále se umístil na druhém místě v republikovém finále popularizátorů vědy FameLab. Má za sebou přes dvacet autorských a přes třicet skupinových výstav, je autorem či spoluautorem více jak čtyřiceti popularizačních časopiseckých článků o fotografii, cestování či přírodních vědách.

Více o lektorovi se dočtete na Nikonblog.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nikon škola - Makro a mikro fotografie


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.