Přeposlat Canon Junior Awards oceňuje mladé fotografy v rámci Czech Press Photo

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Junior Awards oceňuje mladé fotografy v rámci Czech Press Photo

18.12.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Canon je hrdým partnerem novinářské soutěže Czech Press Photo. Již osmým rokem oceňuje mladé talentované fotografy do 25 let v rámci speciální kategorie Canon Junior Awards. Hlavní cenu v této kategorii letos získal Martin Faltejsek za sérii fotografií s názvem Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Dalšími oceněnými jsou Martin Červeňanský (Městští včelaři), Lukáš Mach (Panenky a Žítková) a Martin Krofta (Finále České ligy amerického fotbalu).

Canon Junior Awards oceňuje mladé fotografy v rámci Czech Press Photo

ROMAN VONDROUŠ

Slavnostní ceremoniál předání cen vítězům letošního ročníku Czech Press Photo se uskutečnil včera v Brožíkově síni Staroměstské radnice v Praze. Od dnešního dne je výstava vítězných prací oficiálně otevřena široké veřejnosti. Oceněná díla si budou návštěvníci moci prohlédnout v Křížové chodbě a Rytířském sále Staroměstské radnice až do 31. ledna 2016.

Smyslem prestižní fotožurnalistické soutěže Czech Press Photo je zprostředkovávat pohled na významné události roku a přispívat k rozvoji novinářské fotografie. Letošního 21. ročníku se zúčastnilo 278 fotografů s celkem 3700 fotografiemi. Vítězem hlavní ceny soutěže se stal Jan Zátorský se snímkem uprchlíků na maďarsko-srbské hranici. Ve videosekci pak bylo k vidění 52 videí od 38 autorů.

Přehled všech oceněných prací naleznete na stránkách soutěže Czech Press Photo: http://www.czechpressphoto.cz/cz/rocniky/2015

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon Junior Awards oceňuje mladé fotografy v rámci Czech Press Photo


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.