Přeposlat Nejrychlejší kompaktní fotoaparáty na trhu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nejrychlejší kompaktní fotoaparáty na trhu

24.06.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes se podíváme na nejrychlejší kompaktní digitální fotoaparáty. Rychlost fotoaparátu se určuje podle dvou aspektů. První je doba, za kterou zvládne přístroj zaostřit a vyfotografovat a druhý je čas, který vám zabere pořízení fotografie po té první.

Dnes se podíváme na nejrychlejší kompaktní digitální fotoaparáty. Rychlost fotoaparátu se určuje podle dvou aspektů. První je doba, za kterou zvládne přístroj zaostřit a vyfotografovat druhý je čas, který vám zabere vyfotografování fotografie poté, co už jednu máte. Velký vliv na tuto dobu má kontrast expozice. Takže, pojďme se na tyto rychlé kompakty podívat.

Nejrychlejší kompaktní fotoaparáty na trhu

1. Sony Cyber-shot DSC-T200

Tento fotoaparát je sice na trhu už nějaký ten měsíc, ale pořád se jedná o vysoce nadprůměrný přístroj. Kvalita fotografií není sice nejlepší, ale právě rychlost je na vysoce nadprůměrné úrovni. Fotoaparát nabízí nejvyšší rozlišení 8.1 MPx, skvělý LCD displej s úhlopříčkou 3.5 palce, který zobrazuje 230 tisíc pixelů, optickou stabilizaci obrazu a 5x optický zoom. Vnitřní paměť je 31 MB a je rozšiřitelná pomocí paměťové karty typu Memory Stick Duo.

Nejrychlejší kompaktní fotoaparáty na trhu

2. Canon PowerShot SD1000 Digital ELPH

Kompaktní rozměry, excelentní kvalita fotografií a velmi bytelné tělo. Tak by se dal tento fotoaparát nejlépe popsat. Fotografie jsou opravdu velmi kvalitní, a to i přes to, že fotoaparát nabízí ,,pouze" čočku s nejvyšším rozlišením 7.1 MPx. Na zadní straně najdete 2.5 palcový displej se zobrazením 230 tisíc barev. Integrovaná paměť je 32 MB a fotoaparát podporuje paměťové karty MultiMediaCard, SD Memory Card. Nejvyšší nastavitelnost citlivsoti ISO je 1600.

Nejrychlejší kompaktní fotoaparáty na trhu

3. Sony Cyber-shot DSC-W90

Tento fotoaparát nabízí dobrý poměr rychlosti a kvality fotografií. Vyniká taky velmi výhodnou cenou a jednoduchou ovladatelností. Na zadní straně najdete displej s úhlopříčkou 2.5 palce, který zobrazuje 115 tisíc pixelů. Nepatří sice k současné špičce mezi displeji, ale není ani nijak strašný. Čočka má nejvyšší rozlišení 8.1 MPx a disponuje 3x optickým zoomem. Integrovaná paměť je 31 MB a můžete ji rozšířit pomocí paměťové karty Memory Stick Duo nebo Memory Stick PRO Duo. Nejvyšší nastavitelnost citlivsoti ISO je 3200.

Nejrychlejší kompaktní fotoaparáty na trhu

4. Kodak EasyShare V1253

Atraktivní design, dobrá rychlost a jednoduchá ovladatelnost. To jsou hlavní prodejní artikly tohoto povedeného kompaktu. Čočka nabízí nejvyšší rozlišení 12 MPx a spolu se stabilizací obrazu a displejem, který má úhlopříčku 3 palce jsou fotografie skutečně povedené. Čočka mimo jiné disponuje 3x optickým zoomem a integrovaná paměť je 32 MB (podpora paměťových karet MultiMediaCard a SD Memory Card). Nejvyšší nastavitelnost citlivosti ISO je 3200.

Nejrychlejší kompaktní fotoaparáty na trhu

5. Sony Cyber-shot DSC-T70

Největší výhody tohoto kompaktu jsou opravdu malé rozměry a sexy vzhled, hlavně v černé barvě. Displej s úhlopříčkou 3 palce a zobrazením 230 tisíc pixelů nabízí dotykové ovládání, které je velmi jednoduché a stará se o příjemnou ovladatelnost. Nejvyšší rozlišení čočky je 8.1 MPx a dále tu najdete 3x optický zoom a nejvyšší nastavitelnost citlivosti ISO 3200. Integrovaná paměť je 32 MB a fotoaparát podporuje paměťové karty typu Memory Stick Duo nebo Memory Stick PRO Duo.

Nejrychlejší kompaktní fotoaparáty na trhu

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nejrychlejší kompaktní fotoaparáty na trhu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.