Přeposlat SAMSUNG NA VELETRHU PMA 2009 POPRVÉ PŘEDSTAVIL HYBRIDNÍ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY ŘADY NX

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

SAMSUNG NA VELETRHU PMA 2009 POPRVÉ PŘEDSTAVIL HYBRIDNÍ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY ŘADY NX

04.03.2009 | Tisková zpráva - Samsung | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Společnost Samsung na veletrhu PMA 2009 poprvé představila řadu NX – novou revoluční řadu hybridních digitálních fotoaparátů. Řada NX je založena na nové koncepci digitálních fotoaparátů.

Společnost Samsung na veletrhu PMA 2009 poprvé představila řadu NX – novou revoluční řadu hybridních digitálních fotoaparátů. Řada NX je založena na nové koncepci digitálních fotoaparátů a spojuje v sobě výkon a kvalitu obrazu DSLR zrcadlovek s přenositelností a pohodlností automatických kompaktních fotoaparátů. Díky řadě NX se společnost Samsung stane světovou jedničkou na trhu nových hybridních technologií. Nová řada NX společnosti Samsung stírá rozdíl mezi DSLR zrcadlovkou a automatickým kompaktním digitálním fotoaparátem, neboť nové modely v sobě spojují výhody obou zařízení. Podobně jako běžné DSLR zrcadlovky využívá řada NX obrazový snímač velikosti APS C, který poskytuje výrazně větší plochu pro zachytávání světla a umožňuje pořídit obraz, který je kvalitnější, než jaký jsou schopny nabídnout srovnatelné digitální fotografické systémy. Na rozdíl od DSLR zrcadlovek není řada NX vybavena zrcadlovým hledáčkem a využívá velmi přesný elektronický hledáček (EVF). Díky elektronickému hledáčku mohli technici společnosti Samsung významně zmenšit velikost a hmotnost nového fotografického zařízení tím, že ve srovnání s klasickými DSLR zrcadlovkami snížili vzdálenost mezi objektivem a obrazovým snímačem (tzv. flange back) o cca 60 %. Kromě elektronického hledáčku mohou zákazníci využít i funkci živého náhledu (Live View), která usnadňuje vytvoření správné kompozice snímku díky zobrazení na displeji s vysokým rozlišením, jímž je série NX vybavena. Společnost Samsung nedávno zintenzivnila své zacílení na trh s digitálními obrazovými technologiemi a pod obchodním názvem Samsung Digital Imaging Company založila samostatnou společnost zabývající se výhradně těmito technologiemi. Tato nová společnost byla založena s cílem zaměřit se na vývoj digitálních fotoaparátů, které by nabídly nové a ve své třídě nejlepší funkce, atraktivní vzhled a snadné ovládání, a přispět tak k dosažení cíle, který si společnost Samsung vytyčila a jímž je stát se světovou jedničkou v oblasti digitálních obrazových technologií. Společnost Samsung Digital Imaging také umožní mnohem efektivnější vertikální propojení jednotlivých obchodních jednotek společnosti Samsung včetně těch, které se zabývají výrobou polovodičů, LCD panelů a spotřební elektroniky. Toto nové vertikální propojení poskytne společnosti Samsung konkurenční výhody, protože posílí vzájemnou spolupráci mezi jednotlivými obchodními jednotkami ve skupině Samsung a umožní tak společnosti vyvíjet a nabízet vysoce inovativní produkty v oblasti digitálního zpracování obrazu, které se stanou ve svém oboru novým standardem a mezi než patří také nově představená řada NX.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku SAMSUNG NA VELETRHU PMA 2009 POPRVÉ PŘEDSTAVIL HYBRIDNÍ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY ŘADY NX


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.