Přeposlat Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení

18.04.2012 | Sony | Tiskové zprávy | Komentářů: 0 |

Modely HX20V, WX100 a W690 jsou vybaveny pokročilým objektivem AA nabízejícím výkonný zoom v superštíhlém těle

Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení

 • DSC-HX20V: kompaktní, výkonný, ideální pro cestování,
  20x optický zoom, snímač Exmor R® CMOS s rozlišením
  18,2 efektivních megapixelů
 • DSC-WX100: nejmenší a nejlehčí fotoaparát na světě*1
  s 10x optickým zoomem a snímačem Exmor R® CMOS Sensor s rozlišením 18,2 efektivních megapixelů
 • DSC-HX200V: supervýkonný 30x optický zoom, snímač Exmor R® CMOS s rozlišením 18,2 efektivních megapixelů, manuální ovládání
 • DSC-TX20: odolnost proti vodě/mrazu/prachu/nárazům, snímač Exmor R® CMOS s rozlišením 16,2 efektivních megapixelů
 • DSC-W690: štíhlý, přehledný fotoaparát s 10x optickým zoomem
  a rozlišením 16,1 megapixelů
 • DSC-HX10V: 16x optický zoom a snímač Exmor R® CMOS s rozlišením 18,2 efektivních megapixelů
 • DSC-H90: 16x optický zoom a rozlišení16,1 megapixelů

 

Úchvatné detailní záběry neznamenají, že s sebou musíte vláčet objemné fotografické přístroje. Nejnovější fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony vám nabídnou supervýkonný zoom a detailně prokreslené snímky i při menší zátěži.

Kompaktní fotoaparát zajišťující ostřejší a stabilnější snímky při velkém přiblížení

Novinkou modelů Cyber-shot™ HX20, WX100 a W690 je objektiv AA (AdvancedAspherical), který má větší rozsah zoomu při mnohem menším těle objektivu. Součástí precizní optické konstrukce je nový extrémně tenký člen, který umocňuje maximální zvětšení bez snížení obrazové kvality nebo optického výkonu. U modelu WX100, který má v nejtenčím místě tloušťku pouhých 17,5 mm, je výsledkem skvělý 10x zoom.

Technologie „By Pixel Super Resolution“ (s výjimkou modelů W690, H90) zdvojnásobuje rozsah optického zoomu, aniž by to bylo na úkor kvality obrazu nebo rozlišení. Dopřejte si detailně prokreslený zvětšený obraz – u modelu HX200V až 60x přiblížení digitálním zoomem 60x Clear Image –bez kostičkových artefaktů, kterými jsou zatíženy klasické digitální transfokátory.

Novou funkcí výjimečného výkonu zoomu je vylepšená stabilizace OpticalSteadyShot při plném přiblížení pro fotografování i natáčení videa. Zdokonalené gyroskopy a optimalizované zpracování obrazu zajišťují potřebnou kompenzaci pohybu fotoaparátu pro každou scénu. I při velkých ohniskových vzdálenostech, kdy se roztřesení fotoaparátu projevuje nejvíce, tak získáte ostřejší, nerozmazaný obraz statických fotografií i videa.

Výkonné funkce rozšiřující kreativní fotografické možnosti

Technologie supervysoké citlivosti (Extra High Sensitivity)*2 režimu „Superior Auto“(s výjimkou modelů W690, H90) rozšiřuje vaše fotografické možnosti, zejména za snížené intenzity osvětlení. Maximální citlivost zvýšená až na hodnotu ISO 12800 nabízí více příležitostí pro spontánní fotografování „z ruky“ bez blesku. Použití snímače Exmor R™ CMOS a vysokorychlostního procesoru BIONZ výrazně snižuje hladinu obrazového šumu oproti předchozím modelům Cyber-shot™*3. Rozdíl poznáte na kvalitě snímků pořízených za zhoršených světelných podmínek –od náladových portrétů po záběry interiérů.

Možnosti spontánního fotografování ještě více rozšiřuje vysokorychlostní autofokus, který dokáže v denním světle přesně zaostřit za neuvěřitelných 0,13 s (s výjimkou modelů W690, H90 a TX20). Za sníženého osvětlení dosahuje automatické ostření také výrazně kratší hodnoty 0,20 s (model WX100, 3EV; skutečná rychlost automatického ostření závisí na modelu a konkrétních fotografických podmínkách). Dopřejte si ještě více snímků těch výjimečných situací, kdy jiné fotoaparáty přesně zaostřují jen s velkými obtížemi.

Díky režimu „Superior Auto“ (s výjimkou modelů W690, H90) je možné bez složitého zkoušení dosahovat profesionálně vypadajících výsledků prakticky v jakékoli situaci. Fotoaparát Cyber-shot™ provede analýzu aktuální scény a fotografických podmínek a automaticky nastaví expozici a další funkce pro dosažení ideální kvality obrazu s minimem šumu a velkým dynamickým rozsahem.

DSC-HX20V

Nejvyšším modelem nové řady Cyber-shot™ je kompaktní a výkonný HX20Vs objektivem AA a se stylovým tělem nabitým pokročilými fotografickými funkcemi. Výkonný snímač Exmor R™ CMOS s rozlišením 18,2 efektivních megapixelů doplňuje nejnovější procesor BIONZ vytvářející bezchybné snímky s nízkým obsahem šumu i při zhoršených světelných podmínkách. Rychlá fotografická odezva a svižný autofokus (přibližně 0,13 sekund při denním světle a 0,21 sekund při horších světelných podmínkách a nastavení 3 EV) pomáhají zachytit prchavé momenty akčních scén, rychlé portréty i zajímavé pomíjivé detaily.

Mezi další přednosti fotoaparátu HX20V patří 20x optický zoom, záznam kvalitního videa ve formátu AVCHD Full HD 50p, umělecké režimy Picture Effect, záznam 3D obrazu a GPS. Pokročilé manuální funkce nabízejí výjimečné kreativní možnosti pro vytváření krásného Full HD videa i statických snímků.

V nabídce je také cenově přístupný Cyber-shot™ HX10V pro univerzální fotografování s rozlišením 18,2 efektivních megapixelů a 16x optickým zoomem.

 

Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení

 

DSC-WX100

Při tloušťce pouhých 17,5 mm (v nejtenčím místě) je krásně stylový Cyber-shot™WX100 nejmenším a nejlehčím fotoaparátem*1 nabízejícím výkonný 10x optický zoom. Je to ideální partner na cesty, který zvládne celou řadu fotografických situací od širokoúhlých záběrů po dokonale prokreslené detaily.

 

Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení

 

DSC-HX200V

Díky supervýkonnému 30x optickému zoomu a jednoduchým manuálním ovládacím prvkům ve stylu digitálních zrcadlovek model HX200V nabízí funkčnost velkých fotoaparátů a zároveň hmotnost a rozměry kompaktu. Tento model je výstavní skříní nejnovějších technologií Cyber-shot™ jako Full HD 50p video, režim Superior Auto, vysokorychlostní autofokus (přibližně 0,13 sekund při denním světle a 0,21 sekund při horších světelných podmínkách a nastavení 3 EV), režimy Picture Effect a záznam 3D obrazu.

 

Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení

 

DSC-TX20

Ultratenký a stylový TX20 je ideálním partnerem pro každodenní dobrodružství od lyžování, až po výlety na pláž nebo k bazénu. Fotoaparát je vodotěsný (do 5 m), odolný proti mrazu a pádu z výšky až 1,5 m a jeho krásně štíhlé tělo je nabité pokročilými technologiemi značky Cyber-shot™.

 

Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení

 

DSC-W690

Štíhlý model W690 s příjemně jednoduchým ovládáním přibližuje i ty nejvzdálenější objekty díky skvělému 10x optickému zoomu.Zdokonalený OpticalSteadyShot nabízí lepší stabilizaci, která funguje při fotografování i natáčení videa. Funkce 360 SweepPanorama umožňuje pořízení úžasných panoramatických záběrů stiskem jediného tlačítka, zatímco iAUTO se postará o rychlé a přesné nastavení funkcí fotoaparátu pro dokonalé snímky.

 

Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení

 

DSC-H90

Díky výkonnému 16x optickému zoomu a 24mm širokoúhlému záběru Cyber-shot™ H90 zvládá celou řadu fotografických situací od krajiny po impozantní detaily. Vaše kreativní možnosti ještě rozšíří zdokonalený stabilizátorOpticalSteadyShot, iAUTO, 360 Sweep Panorama pro úchvatné panoramatické fotografie a funkce Picture Effect pro skvělé úpravy snímků přímo ve fotoaparátu.

 

Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení

 

Fotografujte a přenášejte snímky rychleji s novými SDHC kartami Experience UHS-I 30MB/s a Expert UHS-I 94MB/s

Nová řada robustních SDHC karet od Sony je ideální pro dlouhodobé sériové snímání, Full HD video a záznam 3D obrazu. Karty jsou odolné vodě, Roentgenovým paprskům, letním vedrům i zimním mrazům, takže se výborně hodí do těch nejnáročnějších fotografických nebo filmařských situací.

Nejvyšší řada Expertdosahuje při použití některého z rozšiřující se nabídky kompatibilních zařízení UHS-I (včetně např. fotoaparátu SLT-A77 s technologií polopropustného zrcadla) bleskových přenosových rychlostí až 94MB/s*4. Pro nejnovější modely Cyber-shot™ je k dispozici i střední řada Experience, která podporuje datové rychlosti až 30MB/s*4. K oběma řadám se k bezplatnému stažení nabízíprogram FileRescue pro záchranu omylem smazaných obrazových/video souborů včetně 3D a Full HD.

Konstrukce s využitím recyklovaného plastu „SoRPlas“

NovýCyber-shot™ HX20Vje částečně vyroben z recyklovaného plastu „SoRPlas“ (Sony RecycledPlastic), hoření zpomalujícího polykarbonátu tvořeného z 99 % recyklovanými materiály. „SoRPlas“ se vyznačuje vynikající pevností, prvotřídní odolností proti teplu a dlouhou životností.

Nové digitální fotoaparáty Sony Cyber-shot™ HX20V, HX200VE a H90 budou k dostání od konce dubna 2012. Modely Cyber-shot™ TX20 a W690 budou k dostání od poloviny května 2012.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nové fotoaparáty Cyber-shot™ od Sony pro letošní sezónu: dopřejte si větší přiblížení


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.