Přeposlat Fotoaparáty Samsung řady NX a Galaxy TAB 7 utvořily dokonalý pár

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Fotoaparáty Samsung řady NX a Galaxy TAB 7 utvořily dokonalý pár

14.11.2012 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Foťte či nahrávejte, sdílejte přes Wi-Fi, upravujte a odesílejte multimediální obsah během pár okamžiků díky exkluzivní nabídce společnosti Samsung. Při nákupu chytrého fotoaparátu Samsung řady NX nyní získáte tablet Samsung Galaxy TAB 7 pouze za 1 Kč. O tuto jedinečnou kombinaci chytrých zařízení můžete také soutěžit prostřednictvím hravé aplikace s názvem „Sdílej okamžik“ na Facebooku.

Fotoaparáty Samsung řady NX a Galaxy TAB 7 utvořily dokonalý pár

Praha, 13. listopadu 2012 – Společnost Samsung připravila pro fanoušky fotografování speciální bonus. Od 29. října 2012 do konce roku 2012 mohou získat k nákupu fotoaparátů Samsung řady NX navíc Samsung Galaxy TAB 7 za 1 Kč. Spojení těchto dvou zařízení prostřednictvím Wi-Fi rozšiřuje možnosti fotografování především v terénu a na cestách. Právě Samsung byl prvním výrobcem, který své fotoaparáty obohatil o funkci bezdrátového Wi-Fi připojení.  

Fotoaparáty Samsung řady NX a Galaxy TAB 7 utvořily dokonalý pár

Skupinové fotky i s fotografem

Propojení tabletu s fotoaparátem umožňuje například jeho využití jako vzdáleného hledáčku a ovladače v jednom. Fotografové tak mají kompozici zcela pod kontrolou, i když jsou její součástí. Právě získané záběry nejen skupinových fotografií lze spojením fotoaparátu a tabletu Samsung okamžitě editovat a odesílat.

Fotoaparáty Samsung řady NX a Galaxy TAB 7 utvořily dokonalý pár

Sdílejte okamžik a soutěžte

Prostřednictvím Facebooku a speciální aplikace nazvané „Sdílej okamžik“ si mohou zájemci virtuálně vyzkoušet, jak jedinečné spojení fotoaparátu Samsung řady NX a tabletu funguje. Autor nejnadanějšího snímku vyhraje fotoaparát NX 1000 + tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0. Dále je ve hře fotoaparát Samsung WB150F a Samsung WB100. Aplikace „Sdílej okamžik“ se skládá z pár jednoduchých kroků:

1. V rámci aplikace na Facebooku si uživatel vybere z několika předem připravených scén ve formě panoramatických fotek.

2. Pomocí virtuálního fotoaparátu zachytí konkrétní detail scény, který jej zaujal (virtuálním fotoaparátem lze i přibližovat).

3. Uživatel se přesune do virtuálního tabletu, v rámci kterého může aplikovat na svou fotografii jeden z nabízených filtrů (sépie, BW, atd).

4. Nakonec fotografii uloží a může jí sdílet s přáteli.

Pokud chcete vyhrát fotoaparát NX 1000 + tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0., fotoaparát Samsung WB150F či Samsung WB100 vyzkoušejte si aplikaci „Sdílej okamžik“ od 12. do 25. listopadu 2012. Každý soutěžící může uložit až 5 fotografií. Odborná porota složená ze zástupců společnosti Samsung následně vybere 26. listopadu 2012 deset nejlepších fotografií, které postoupí do druhého kola (každý soutěžící může postoupit do druhého kola pouze s jednou fotografií). Od 26. listopadu do 2. prosince budou o vítězích rozhodovat uživatelé. Vítězové budou následně vyhlášeni 3. prosince 2012.

Aplikace bude po dobu dvou dnů promována také v ulicích centra Prahy pomocí hlídky s profesionálním fotografem, která bude nabízet náhodně vybraným kolemjdoucím možnost udělat si originální snímek jako úvodní fotografii svého facebookového profilu. Kromě toho si budou moci také fotoaparát vyzkoušet. Pořízené fotografie pak v tabletu hlídka upraví a následně budou moci také odeslat v rámci soutěže.

Fotoaparáty Samsung řady NX a Galaxy TAB 7 utvořily dokonalý pár

Fotoaparáty řady NX

Fotoaparáty Samsung řady NX v sobě spojují výhody kompaktních fotoaparátů s profesionální obrazovou kvalitou zrcadlovek. Mají elegantní a tenké tělo, vestavěnou podporu Wi-Fi a prémiové funkce, jako vysoké rozlišení 20,3 megapixelů (snímač typu APS-C) a výměnné objektivy od extrémně širokoúhlých pro focení krajin až po teleobjektivy s velkým přiblížením a univerzální zoomy pro každou situaci. Unikátní tlačítko i-Function umožňuje snadný a rychlý přístup k ručně nastavovaným parametrům, jako jsou ISO, clona nebo expoziční čas.

Fotoaparáty Samsung řady NX a Galaxy TAB 7 utvořily dokonalý pár

Originální technologii displejů Samsung zobrazuje realističtější obraz a živější barvy, a to i na přímém slunci. AMOLED displeje také umožňují širší pozorovací úhly, které jsou velmi praktické například při focení z nadhledu nebo podhledu.

 

                                                                               

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Fotoaparáty Samsung řady NX a Galaxy TAB 7 utvořily dokonalý pár


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.