Přeposlat Digitální fotografie pro cestovatele

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Digitální fotografie pro cestovatele

14.03.2007 | Jan Daněk | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Brněnský softwarový producent ZONER software, s. r. o., autor programu pro práci s digitálními fotografiemi Zoner Photo Studio uzavřel v únoru 2007 dohodu o spolupráci s nakladatelství JOTA, s. r o.

Brněnský softwarový producent ZONER software, s. r. o., autor programu pro práci s digitálními fotografiemi Zoner Photo Studio uzavřel v únoru 2007 dohodu o spolupráci s nakladatelství JOTA, s. r o., které v tuzemsku vydává cestovatelské průvodce řady Rought Guides v českém překladu. Právě u těchto průvodců nyní naleznou cestovatelé nový neobvyklý bonus – plnohodnotnou licenci Zoner Photo Studio 9 ve verzi Xpress. Fotografie, v poslední době zvláště digitální fotografie, patří nerozlučně k cestování. Bonus v podobě nástroje pro zpracování snímků proto velká část uživatelů průvodců zajisté ocení. Ostatně, podle vyjádření zástupců společnosti JOTA, prodej průvodců Rough Guides na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2007 v Praze se proti loňskému roku zdvojnásobil. Část tohoto navýšení lze připsat i novému bonusu, o čemž svědčil nemalý zájem návštěvníků veletrhu, na němž byl společný projekt poprvé veřejnosti představen. Zoner Photo Studio 9 Xpress je speciální verze programu v ceně 799 Kč, která není běžně samostatně prodejná. Jedná se o odlehčenou verzi oblíbeného programu s počtem nástrojů odpovídajícím titulu mezi standardními verzemi programu Classic a Home. Samozřejmě zde nechybí pro cestovatele tolik atraktivní podpora práce se zeměpisnými souřadnicemi GPS. Uživatelé, kteří budou mít potřebu s fotografiemi pracovat více než umožňuje přibalená verze, mají kdykoliv možnost uplatnit upgrade na vyšší verze programu za zvýhodněných podmínek. Program pro zpracování digitální fotografie organicky doplňuje edici špičkových průvodců. Obě partnerské společnosti deklarovaly svůj zájem na dalším prohloubení spolupráce, které ocení uživatelé programu i průvodců.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Digitální fotografie pro cestovatele


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.