Přeposlat S Usainem Boltem a fotoaparátem Samsung NX300 fotografujte rychle a sdílejte ještě rychleji…

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

S Usainem Boltem a fotoaparátem Samsung NX300 fotografujte rychle a sdílejte ještě rychleji…

26.03.2013 | PR článek | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Nejrychlejší muž planety a společnost Samsung spojili své síly a budou se podílet na společném projektu pro mladé fotografy

S Usainem Boltem a fotoaparátem Samsung NX300 fotografujte rychle a sdílejte ještě rychleji…

Praha, 26. března 2013 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., u příležitosti uvedení svého nejnovějšího systémového kompaktního fotoaparátu NX300 na trh, uzavřela partnerství s atletickou superhvězdou Usainem Boltem. Tato světová ikona sportu je proslulá obrovskou soustředěností a rychlostí. Díky tomu je ideálním propagátorem fotoaparátu NX300, který slibuje vynikající výsledky srovnatelné s úspěchy nejrychlejšího člověka na světě. Šestinásobný držitel zlaté olympijské medaile a trojnásobný světový rekordman ve sprintu je považován za nejlepšího sportovce ve své kategorii a jeho partnerství se společností Samsung v rámci celé řady zajímavých iniciativ ukazuje na paralely mezi Boltovými výjimečnými výsledky a funkcemi fotoaparátu NX300.

Samsung bude spolupracovat s Nadací Usaina Bolta na poskytování fotografického vybavení a pořádání kurzů pro mladé fotografy. V rámci projektu nazvaného NX Junior Photographer jim společnost Samsung poskytne cenné rady nezbytné k tomu, aby vynikli, a uskutečnili si tak své sny a cíle. Chcete-li se s těmito talentovanými lidmi setkat a sledovat jejich pokrok, stačí, když navštívíte stránku fotoaparátu Samsung NX na Facebooku www.facebook.com/SamsungNX.

S Usainem Boltem a fotoaparátem Samsung NX300 fotografujte rychle a sdílejte ještě rychleji…

Fotografujte rychle, sdílejte ještě rychleji

NX300 je stejně jako Usain Bolt superrychlý, umí zachytit i ty nejprchavější okamžiky v životě a okamžitě se o ně podělit s ostatními. Pomocí systému hybridního automatického ostření Hybrid Auto Focus (AF), který uživatelům jediným stiskem tlačítka umožňuje dosáhnout co možná nejpřesnějších, vysoce kvalitních výsledků, dokážou začínající fotografové rychle a snadno zaostřit požadované osoby i na přelidněných místech. Potřebujete vyfotit akční sekvenci? Žádný problém. Fotoaparát NX300 díky tryskové rychlosti své závěrky 1/6000 s zvládne při kontinuálním snímání zachytit až 8,6 snímků za sekundu, takže nepřijdete o žádný detail, i když se objekt snímání pohybuje stejně rekordní rychlostí jako Usain Bolt.

S Usainem Boltem a fotoaparátem Samsung NX300 fotografujte rychle a sdílejte ještě rychleji…

Usain Bolt je zapáleným uživatelem sociálních sítí, a proto si uvědomuje, jak je důležité, aby mohl o tom, co právě dělá, informovat svou rodinu, přátele i fanoušky. Možnost připojit se na internet přes Wi-Fi rychleji než kdy předtím umožňuje uživatelům NX300 ihned umísťovat fotografie přímo na sociální sítě nebo je prostě a jednoduše posílat pomocí funkce AutoShare přímo z fotoaparátu na inteligentní telefony svých přátel. Díky tomu můžou sdílet na sociálních sítích své zážitky v okamžiku, kdy je prožívají.

S Usainem Boltem a fotoaparátem Samsung NX300 fotografujte rychle a sdílejte ještě rychleji…

Grandiózní a elegantní

Celosvětově známé charisma Usaina Bolta nesouvisí pouze s jeho atletickými schopnostmi, ale i se stylem, který prokazuje mimo běžeckou dráhu. Ať už se prochází po přehlídkovém mole nebo je čestným hostem na nejprestižnějších večírcích, Usain Bolt chápe, jak je důležité spojovat styl i solidnost. NX300 je k dispozici v hnědém, bílém nebo černém provedení s kontrastním stříbrným páskem. Tento moderní a přitom autentický design dělá z NX300 něco, co si milovníci výkonu i stylu nemohou nechat ujít. V návaznosti na eleganci a autentičnost tradičního klasického fotoaparátu umožňuje povrchová textura i bytelné tělo renovovaného designu snadné držení, které je stabilním základem focení. Nadprůměrný výkon v kompaktním provedení činí z NX300 ideální řešení pro dynamické fotografy, kteří potřebují dělat snímky ve vysoké kvalitě.

S Usainem Boltem a fotoaparátem Samsung NX300 fotografujte rychle a sdílejte ještě rychleji…

Multimediální obsah a detailnější informace jsou k dispozici na www.samsungmobilepress.com

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku S Usainem Boltem a fotoaparátem Samsung NX300 fotografujte rychle a sdílejte ještě rychleji…


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.