Přeposlat Nikon uvádí vysoce kvalitní fotoaparát COOLPIX P7800 a miniaturní fotoaparát COOLPIX S02

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nikon uvádí vysoce kvalitní fotoaparát COOLPIX P7800 a miniaturní fotoaparát COOLPIX S02

01.10.2013 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Nikon Europe uvedla dva nové kompaktní fotoaparáty řady COOLPIX: výkonný a všestranný COOLPIX P7800 se světelným objektivem Zoom NIKKOR 28–200 mm f/2–4 s vysokým rozlišením, vestavěným elektronickým hledáčkem, velkým obrazovým snímačem CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 12 miliony pixelů; a extrémně kompaktní Nikon COOLPIX S02 s dotykovým monitorem, záznamem Full HD videosekvencí a obrazovým snímačem CMOS s 13 miliony pixelů.

Nikon uvádí vysoce kvalitní fotoaparát COOLPIX P7800 a miniaturní fotoaparát COOLPIX S02

Nikon COOLPIX P7800 – nová úroveň kvality

Výkonný fotoaparát P7800, který je určen pro nadšené příznivce fotografie požadující přístroj nejvyšší úrovně, nabízí působivou kvalitu obrazu, manuální ovládání a snadnou přenosnost v kompaktním těle řady COOLPIX. Všestranný a extrémně pohotový fotoaparát pro bezproblémové fotografování, COOLPIX P7800, je vybaven světelným objektivem NIKKOR s 7,1× zoomem, vysokým rozlišením a optickou konstrukcí zahrnující 2 optické členy ze skel ED a 7lamelovou irisovou clonu pro lepší reprodukci neostrého pozadí a extrémně vysokou ostrost obrazu. P7800 je perfektní fotoaparát s působivým vybavením pro uživatele, jako jsou například architekti nebo pracovníci realitních kanceláří, kteří požadují kvalitní přenosný přístroj.

Velký obrazový snímač CMOS s 12 miliony pixelů poskytuje v kombinaci s vestavěným elektronickým hledáčkem a brilantním otočným a výklopným 76mm (3“) monitorem RGBW LCD plnou kontrolu nad fotografickým procesem ve všech fotografických situacích. P7800 je špičkový fotoaparát pro cestování s rychlými reakcemi, vysokým výkonem, rychlým spuštěním, perfektně přesným automatickým zaostřováním a redukcí vibrací druhé generace. Umožňuje sériové snímání frekvencí až 8 obr./s a je ideální pro rozhodné fotografy, kteří nemají právě při ruce svou digitální jednookou zrcadlovku. Kompatibilita se soubory RAW (NRW) znamená, že vždy získáte tu nejvyšší možnou kvalitu z obrazového snímače – bez ohledu na to, jaké máte právě požadavky na pořizované snímky.

Nikon uvádí vysoce kvalitní fotoaparát COOLPIX P7800 a miniaturní fotoaparát COOLPIX S02

V případě přepnutí na videosekvence je velmi praktickým vybavením 76mm (3“) výklopný a otočný monitor fotoaparátu P7800, který umožňuje zabírat každou scénu ze zcela libovolného úhlu nebo držet fotoaparát na délku paží a zaznamenávat videodeník nebo autoportrét. Rozlišení videosekvencí Full HD 1080p (25 nebo 30 obr./s) a vestavěný stereofonní mikrofon (plus vstup pro externí mikrofon) umožňují přizpůsobit tento výkonný fotoaparát COOLPIX všem možným úkolům. Díky režimu videosekvencí s vlastním přizpůsobením nastavení můžete navíc nastavovat čas závěrky, clonu, citlivost ISO a předvolbu Picture Control a používat manuální zaostřování, optický zoom a vyvážení bílé barvy pro maximální tvůrčí kontrolu. Aby bylo možné plně využívat potenciál fotoaparátu P7800, je přístroj kompatibilní s kompletní sadou příslušenství včetně bezdrátového adaptéru WU-1a pro okamžité sdílení snímků nebo dálkové ovládání přístroje prostřednictvím telefonu typu Smartphone.

Nicolas Gillet, Product Manager for Consumer Products u společnosti Nikon Europe, komentuje: „COOLPIX P7800 výrazně posouvá hranice možností našich kompaktních fotoaparátů a nabízí optimální kombinaci vynikající kvality obrazu, bleskurychlé odezvy a vysoce světelného objektivu NIKKOR s vysokým rozlišením pro získání perfektně ostrých výsledků. Možnosti fotoaparátu z něho činí špičkový přístroj řady COOLPIX s praktickým vybavením, jaké představuje například výklopný a otočný monitor a vestavěný elektronický hledáček umožňující získání absolutně nejlepších možných výsledků při pořizování videosekvencí i fotografování metodou „zaměř a stiskni“. Manuální ovládací prvky zahrnují tři uživatelské režimy, dvě funkční tlačítka a dva příkazové voliče (zadní a přední) pro perfektní kombinaci výkonnosti a všestrannosti.“

Nikon uvádí vysoce kvalitní fotoaparát COOLPIX P7800 a miniaturní fotoaparát COOLPIX S02

Nikon COOLPIX S02 – vynikající přístroj v miniaturním provedení

COOLPIX S02 je dostatečně diskrétní, aby bylo možné mít jej stále při sobě, a jeho design poskytne příležitost k hovoru s fotografovanými osobami – je tak ideálním vybavením pro všechny večerní společenské akce a skvělým doplňkem každého stylu. Zachycení spontánních okamžiků, které si chcete trvale uchovat, nebylo nikdy snazší než s tímto nejkrásnějším členem řady fotoaparátů Nikon COOLPIX, který je menší než platební karta.

Obrazový snímač CMOS s 13 miliony pixelů, 7,3 GB interní paměti a 3× optický zoom poskytují tomuto elegantnímu fotoaparátu funkčnost větších modelů, zatímco dotykový monitor a intuitivní rozhraní z něho tvoří lákavý fotografický klenot. Fotoaparát je kromě toho vybaven bleskem s xenonovou výbojkou, která je výkonnější a lépe vyvážená než LED světlo, osvětlí i ty nejtemnější prostory restaurací, barů a nočních klubů a ohromí fotografované objekty skvělými výsledky. A pokud je vhodná příležitost pro záznam videosekvence, zaznamenává přístroj S02 Full HD videosekvence, takže jste vybaveni skutečně pro všechny příležitosti. Program Noční krajina umožňuje dosáhnout ostrých snímků při použití nízkých citlivostí ISO kombinací čtyř snímků pořízených velmi rychlou frekvencí.

Nikon uvádí vysoce kvalitní fotoaparát COOLPIX P7800 a miniaturní fotoaparát COOLPIX S02

Vysoce kvalitní, vyvážené snímky dokumentující vaše nejvzácnější životní okamžiky i překvapivé situace jsou od vás při použití fotoaparátu COOLPIX S02 vzdálené pouze na stisknutí spouště. Tento kapesní fotoaparát je vybaven obrazovým snímačem CMOS s 13 miliony pixelů, záznamem Full HD videosekvencí a velkým 69mm (2,7“) dotykový monitorem s antireflexní vrstvou a přizpůsobitelným uživatelským rozhraním. Přístroj je dostatečně lehký (100 g) na to, abyste jej mohli mít zavěšený na krku při všech společenských setkáních s přáteli; nabízí metalizované kryty těla, které z něj činí módní doplněk i námět k hovoru. K dispozici jsou barevná provedení white, pink, blue a mirror.

Nikon uvádí vysoce kvalitní fotoaparát COOLPIX P7800 a miniaturní fotoaparát COOLPIX S02

Nicolas Gillet, Product Manager for Consumer Products u společnosti Nikon Europe, komentuje: „Malý, stylový a za všech okolností elegantní fotoaparát COOLPIX S02 je možná nejmenším přístrojem řady COOLPIX, ale jeho design patří zcela jistě mezi velikány. Tento miniaturní fotoaparát padnoucí do libovolné dlaně, brašny nebo tašky kombinuje optimalizované prvky designu, jako je antireflexní dotykový monitor, interní paměť a vestavěný blesk s xenonovou výbojkou, s obrazovým snímačem CMOS s 13 miliony pixelů a zjednodušeným automatickým režimem (Snadný auto režim), které zaručují, že již nikdy nezmeškáte žádnou příležitost k fotografování ani žádné pozvání na společenské setkání“.

COOLPIX S02 bude dostupný v barevných provedeních white, pink, blue a mirror.*

*Dostupnost výrobku se může lišit v závislosti na zemi.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nikon uvádí vysoce kvalitní fotoaparát COOLPIX P7800 a miniaturní fotoaparát COOLPIX S02


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.