Přeposlat SP-100EE s bodovým zaměřovačem rozšiřuje možnosti hledáčku. Se zaměřovačem neminete žádný záběr na dálku

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

SP-100EE s bodovým zaměřovačem rozšiřuje možnosti hledáčku. Se zaměřovačem neminete žádný záběr na dálku

23.04.2014 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Olympus představuje první fotoaparát na světě s vestavěným zaměřovačem. Tento zaměřovač spolupracuje v tandemu s nově vyvinutým Ultrazoomovým objektivem 1:2.9-6.5 24-1200mm* s 50násobným optickým zvětšením (100x při Super Resolution), umožňujícím veliké přiblížení a snadné zachycení vzdálených motivů. Je tak ideální pro fotografování pohybujících se vzdálených objektů, jako jsou zvířata, letadla, nebo sportovci na stadionu.

SP-100EE s bodovým zaměřovačem rozšiřuje možnosti hledáčku. Se zaměřovačem neminete žádný záběr na dálku

Vestavěný zaměřovač je z důvodu lepší mobility sklopený a při fotografování se automaticky vysune – dvě klíčové výhody v porovnání s externě připevněným zaměřovačem. SP-100EE také nabízí hluboce tvarovaný grip pro optimální držení a také jedním prstem nastavitelný kruhový volič, usnadňující ovládání fotoaparátu při používání elektronického hledáčku. Další urychlení práce přináší nové tlačítko omezující rozsah ostření. K dispozici jsou tři režimy: vypnuté omezení, ostření pouze na blízko a ostření pouze na dálku. Fotoaparát v černé barvě, dostupný od března 2014, představuje optimální volbu pro zákazníky, kteří chtějí mít univerzální fotoaparát s ultra zoomem vždy po ruce.

SP-100EE s bodovým zaměřovačem rozšiřuje možnosti hledáčku. Se zaměřovačem neminete žádný záběr na dálku

SP-100EE – dostane vás do centra dění

Ultrazoomový objektiv 24-1200mm* jasně vyzývá svého majitele, aby důkladně prozkoumal jeho celý potenciál (50x optický zoom, případně 100x s funkcí Super Resolution Zoom). Akční sportovní snímky, o jakých jste vždy snili? Pozorování divoké přírody v neuvěřitelných detailech? Zachycení letadla při přistání nebo při startu? To vše máte nyní na dosah ruky. Spolu s režimem Super Makro pro focení detailů ze vzdálenosti pouhého 1 cm od objektivu tak máte v ruce neuvěřitelnou fotografickou sílu.

Skvělý vzhled, vynikající manipulace

SP-100EE upouští od často prosazovaných zakřivených tvarů a povrchů a jeho design ve stylu zrcadlovky vyniká rovnými liniemi a elegantní jednoduchostí a nabízí také vylepšenou ergonomii gripu. Elastomer použitý na gripu kombinuje příjemný povrch s reliéfní protiskluzovou strukturou.

SP-100EE s bodovým zaměřovačem rozšiřuje možnosti hledáčku. Se zaměřovačem neminete žádný záběr na dálku

Nabitý technologiemi

Zaměřovač na SP-100EE je první svého druhu a je ideální při fotografování z velké vzdálenosti nebo na focení pohybujících se objektů. Zaměřovač funguje jako asistent při kompozici záběru tak, aby vám při velkém přiblížení pohybující se objekt neustále neutíkal ze záběru. Zároveň přebírá těžký úkol udržet během fotografování pohybující se objekt neustále zostřený. iHS technologie vám umožní zachytit požadované záběry bez ohledu na okolní podmínky (maximální ISO 6400), zatímco použití volitelné karty FlashAir (s funkcí bezdrátové LAN) vám umožní připojit fotoaparát k chytrým telefonům nebo počítačům vybaveným Wi-Fi konektivitou a prohlížet nebo importovat snímky z FlashAir karty. Fotoaparát může také nahrávat plynulé video záběry v kvalitě 60p Full HD.

SP-100EE s bodovým zaměřovačem rozšiřuje možnosti hledáčku. Se zaměřovačem neminete žádný záběr na dálku

Fotografování se stylem a inteligencí

SP-100EE přichází s nabídkou uměleckých filtrů, umožňujících uživateli kreativní vyjádření. Schopnosti ultrazoomového objektivu pomůže maximálně využít vestavěný stabilizátor obrazu, který podstatně redukuje otřesy fotoaparátu. Fotografování na tmavých místech usnadní také vysoká světelnost objektivu. A 16megapixelový obrazový snímač BSI CMOS v kombinaci s obrazovým procesorem TruePic VII tak spolu s výkonnou optikou poskytují ty nejlepší možné výsledky.

HLAVNÍ VLASTNOSTI SP-100 EE:

 • Nově vyvinutý 50x optický (100x při Super Resolution Zoom) Ultrazoom 24-1200mm*, 1:2.9-6.5
 • Hledáček doplňuje bodový zaměřovač, usnadňující zachycení objektů
 • Plynulé 60p Full HD video
 • EVF hledáček s 920 000 obrazovými body umožňuje profesionální styl fotografování
 • Tlačítko omezení zaostřování

 

Další vlastnosti:

 • Stabilizace obrazu posuvem objektivu výrazně eliminuje otřesy fotoaparátu
 • Výkonný obrazový procesor TruePic VII pro rychlejší reakci a vynikající obrazovou kvalitu
 • 16megapixelový BSI CMOS snímač pro vysoké rozlišení a vynikající výkon při slabém osvětlení
 • LCD monitor s úhlopříčkou 3,0“ a 460 000 obrazovými body
 • Systém automatického ostření FAST AF
 • Umělecké filtry
 • Sekvenční snímání 7,1 snímku/vteřinu, VGA/HVGA
 • iHS: maximální ISO 6400
 • S-makro 0,01m až ∞ (f=4.3mm (fixní))

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 2

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku SP-100EE s bodovým zaměřovačem rozšiřuje možnosti hledáčku. Se zaměřovačem neminete žádný záběr na dálku


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.