Přeposlat Jakub Kohák vášnivě recykluje a vyzývá k tomu všechny čutálisty z Česka

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Jakub Kohák vášnivě recykluje a vyzývá k tomu všechny čutálisty z Česka

21.05.2014 | Tisková zpráva | Tiskové zprávy | Komentářů: 0 |

Režisér a známý fotbalový fanatik Jakub Kohák se nově zamiloval do recyklace starého elektra! Dal dohromady fotbalový tým známých hvězd (Zdeněk Grygera, Jaromír Blažek, Radoslav Kováč nebo Marek Jankulovski) a právě teď vyzývá všechny další třídiče elektrospotřebičů na souboj!

Jakub Kohák vášnivě recykluje a vyzývá k tomu všechny čutálisty z Česka

 „Víme, že Češi jsou národ čutálistů, takže je chceme vyburcovat k pořádným výkonům. Jak na hřišti, tak mimo něj“, vysvětluje Jakub Kohák. Turnaje s týmem hvězd se totiž může účastnit každý tým, který se zaregistruje na www.mobilcup.cz a nasbírá co nejvíc starých mobilních telefonů.

Do finále Mobilcupu, které se uskuteční 6. září 2014 v Jihlavě, postupuje deset týmů a vítěze čeká zájezd na Ligu mistrů! Ale pozor, ceny jsou i pro ostatní soutěžící. Za nasbírané mobily na vás čekají třeba fotbalové míče a dresy Puma či pivo Gambrinus. Navíc také 2 x 10 nových telefonů Samsung pro tým, který při svozu mobilů v jednom z termínů (26. 5. nebo 16. 6.) odevzdá největší počet mobilů.

Co se stane se starými mobily? Nefunkční kusy budou recyklovány a funkční věnovány dětem z dětských domovů nebo azylových domů. Těm také poputuje dar v hodnotě 500 000 Kč, který věnují partneři akce Nadačnímu fondu Zelený život. Tak pojďte do toho! I vy můžete pomoct, protože za každý 200. odevzdaný starý mobil věnuje ASEKOL jeden nový.

Přihlaste se nejpozději do 15. června 2014 na www.mobilcup.cz a užijete si pořádnou zábavu, podpoříte dobrou věc a navíc uděláte něco i pro životní prostředí.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Jakub Kohák vášnivě recykluje a vyzývá k tomu všechny čutálisty z Česka


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.