Přeposlat Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340

20.02.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Nikon uvedla tři nové přírůstky do řady fotoaparátů Nikon COOLPIX se zoomem. Všechny přístroje poskytují výjimečný výkon pro zachycování života s působivou úrovní detailů.

Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340

COOLPIX P610 s 16 miliony pixelů nabízí díky 60násobnému optickému zoomu, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ rozšířit až na 120násobný, nové možnosti u všech motivů od nočních snímků až po snímky přírody. Elektronický hledáček a velký výklopný a otočný monitor s technologií RGBW, vysokým rozlišením a 921 000 pixely inspirují vznik tvůrčích kompozic a fotoaparát umožňuje okamžité sdílení s pomocí připojení Wi-Fi² nebo technologie NFC³ – která zjednodušuje nutný postup na pouhé klepnutí fotoaparátem do chytrého zařízení³. Vestavěná zařízení GPS/GLONASS/QZSS zaznamenávají místa pořízení snímků, zatímco optická redukce vibrací s dvojí detekcí (VR) uchovává stabilní obraz pro ostré detaily i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu nebo při zaznamenávání Full HD videosekvencí (1 080/60p) dostupných samostatným tlačítkem.

S fotoaparátem COOLPIX L840 s 16 miliony pixelů je snadné přiblížit si důležité události v životě. Díky 38násobnému optickému zoomu, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšířit až na 76násobný, je možné zachycovat krajiny a zvířata v přírodě nebo pořizovat působivé makrosnímky rodinných oslav. Automatická volba motivových programů dovoluje snadno pořizovat například detailní snímky měsíce nebo ptáků, velký výklopný monitor LCD umožňuje dosahovat jedinečných úhlů pohledu a jediným stisknutím tlačítka lze zaznamenávat Full HD videosekvence (1 080/60i). Oblíbené snímky lze okamžitě sdílet pomocí vestavěného připojení Wi-Fi² a pomocí technologie NFC³.

Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340

Fotoaparát COOLPIX L340 s 20 miliony pixelů se vyznačuje klasickým stylem a nabízí velký rozsah ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv v těle kompaktních rozměrů. Objektiv s 28násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšířit až na 56násobný, vás přiblíží každé akci a záznam HD videosekvencí samostatným tlačítkem umožňuje snadno přepínat mezi statickými snímky a videosekvencemi. Výkonná redukce vibrací uchovává stabilní obraz pro brilantní snímky a plynulé videosekvence, zatímco snadno uchopitelný grip minimalizuje chvění fotoaparátu. Fotoaparát se snadno ovládá, velký monitor LCD poskytuje obraz s vynikající viditelností pro tvorbu kompozice snímků a přehrávání, a napájení pomocí tužkových baterií AA zaručuje dostupnost zdroje energie na libovolném místě.

Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340

Ines Bernardes, Product Manager for COOLPIX u společnosti Nikon Europe, komentuje dnešní uvedení nejnovějších výkonných fotoaparátů COOLPIX:

„Tyto nové fotoaparáty vás doprovodí přímo od snímků přírody k noční zábavě s přáteli, poskytnou vám nové tvůrčí úhly pohledu a zaznamenají jedinečné detaily s využitím vašeho vlastního fotografického stylu.

COOLPIX P610 je skvělým fotoaparátem do přírody, kde zachytí všechny motivy s výjimečnou úrovní detailů pomocí působivého objektivu s 60násobným optickým zoomem – rozšiřitelným s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ až na 120násobný – který je ideální například pro fotografování ptáků nebo měsíce. Výklopný a otočný monitor a elektronický hledáček poskytují naprostou svobodu při tvorbě tvůrčích kompozic a pomocí vestavěného připojení Wi-Fi² a podpory technologie NFC³ můžete okamžitě sdílet všechny své nejlepší snímky.

Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340

Fotoaparát COOLPIX L840 vybavený objektivem s 38násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšířit až na 76násobný, umožňuje zachytit zajímavé výrazy ve tvářích osob po celé místnosti při oslavách v interiérech nebo si tiše přiblížit fascinující detaily při pozorování přírody a divokých zvířat. Fotografování těchto objektů usnadňují motivové programy, zatímco velký výklopný monitor umožňuje vytvářet tvůrčí kompozice a vestavěné připojení Wi-Fi² a podpora technologie NFC³ zjednodušují sdílení snímků přímo na místě jejich pořízení.

Klasický a přitom kompaktní styl fotoaparátu COOLPIX L340 umožňuje komfortní fotografování a objektiv s 28násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšířit až na 56násobný, dovoluje využívat úhly záběru od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv. Velký monitor LCD zaručuje snadné ovládání a tvorbu kompozice snímků i videosekvencí. Komfortní grip minimalizuje chvění fotoaparátu a usnadňuje pořízení plynulých HD videosekvencí.“

Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340

Bohaté detaily, okamžité sdílení

Tyto fotoaparáty vás přiblíží do středu každé akce, aniž byste se museli pohnout, a lze je komfortně přenášet, protože jejich objektivy s výjimečně velkým rozsahem zoomu jsou umístěny v tělech kompaktních rozměrů. Objektivy s extrémně velkým rozsahem optického zoomu nabízejí 60násobný rozsah u přístroje COOLPIX P610, 38násobný rozsah u přístroje COOLPIX L840 a 28násobný rozsah u přístroje COOLPIX L340 – a všechny lze ještě dále rozšířit na dvojnásobný rozsah s využití funkce Dynamic Fine Zoom¹. K dispozici je tak pokrytí všech motivů od makrosnímků po snímky vzdálených krajin a noční oblohy. A pokud pořídíte skvělý snímek, můžete jej ihned sdílet prostřednictvím vestavěného připojení Wi-Fi² a podpory technologie NFC³ u přístrojů COOLPIX P610 a COOLPIX L840.

Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340

Tvůrčí kompozice a unikátní fotografické vidění

Využijte svůj fotoaparát ke snazšímu nalezení nového úhlu pohledu za pomoci výklopného a otočného monitoru nebo elektronického hledáčku přístroje COOLPIX P610 či výklopného monitoru přístroje COOLPIX L840. Fotografujte z podhledu a zachyťte perspektivy z výše očí zvířat nebo pořizujte snímky z nadhledu nad skupinou osob nebo přírodními překážkami pro zachycení vzdálených akcí. Pusťte se do hledání nových perspektiv při fotografování běžných objektů za pomoci všestranného výklopného monitoru. Velký monitor fotoaparátu COOLPIX L340 nabízí vynikající viditelnost obrazu i na přímém slunečním světle a za nízké hladiny osvětlení a usnadňuje tak nalezení perfektních úhlů pohledu.

Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340

Souhrn klíčových vlastností – P610

Objektiv NIKKOR s 60násobným optickým zoomem: 60násobný optický zoom nabízí velký rozsah ohniskových vzdáleností (24–1 440 mm) a je dále rozšiřitelný s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ až na 120násobný.
Optická redukce vibrací s dvojí detekcí (VR): Vylepšený algoritmus redukce vibrací potlačuje účinky chvění fotoaparátu při fotografování teleobjektivem z ruky.
Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC: Pořízené snímky lze snadno ihned sdílet použitím samostatného tlačítka Wi-Fi² nebo klepnutím fotoaparátem s podporou NFC³ do stejně vybaveného chytrého zařízení³.
Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS: Mezinárodní systémy satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS umožňují rychle získat podrobné informace o poloze během fotografování.
Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: Vysoce citlivý obrazový snímač zaručuje snadné dosažení ostrých a brilantních snímků s nízkou úrovní šumu.
Full HD videosekvence: Fotoaparát umožňuje pořizovat perfektně plynulé Full HD videosekvence (1 080/60p) s vysoce kvalitním zvukem, který je zaručen mikrofonem měnícím svou směrovou charakteristiku během zoomování.
Velký výklopný a otočný monitor LCD: Pomocí 7,5cm/3˝ výklopného a otočného monitoru s 921 000 pixely a vysokým rozlišením lze zkoumat tvůrčí úhly pohledu a snadno pořizovat autoportréty.

Souhrn klíčových vlastností – L840

Objektiv NIKKOR s 38× optickým zoomem: Objektiv s 38násobným optickým zoomem, který lze dále rozšířit s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ až na 76násobný, nabízí rozsah ohniskových vzdáleností 22,5–855 mm.
Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC: Fotoaparát dovoluje být v kontaktu se sociálními médii a sdílet snímky samostatným tlačítkem Wi-Fi² nebo klepnutím fotoaparátem s podporou NFC³ do stejně vybaveného chytrého zařízení³.
Obrazový snímač CCD s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: Obrazový snímač zaručuje ostré snímky a brilantní detaily i při fotografování za nízké hladiny osvětlení.
7,5cm/3˝ výklopný monitor LCD s 921 000 pixely: Výklopný monitor nabízí nové fotografické perspektivy fotografováním z podhledu pro získání snímků z výšky očí dítěte nebo z nadhledu nad skupinami osob.
Režimy Měsíc a Sledování ptáků: Automatická volba motivových programů provádí potřebná nastavení pro fotografování obtížně fotografovatelných objektů a umožňuje snadno pořizovat například snímky měsíce nebo ptáků.
Full HD videosekvence: Jednoduchým stisknutím tlačítka lze snadno přepnout ze statických snímků na Full HD videosekvence (1 080/60i), které lze následně upravovat v režimu přehrávání.

Souhrn klíčových vlastností – L340

Objektiv NIKKOR s 28× optickým zoomem: Objektiv s 28násobným optickým zoomem, který lze dále rozšířit s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ až na 56násobný, nabízí rozsah ohniskových vzdáleností 22,5–630 mm pro zachycení všech akcí.
Snadné ovládání: Komfortní grip a jednoduše rozmístěné ovládací prvky zaručují přirozenou a intuitivní práci s fotoaparátem.
Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů: Citlivý obrazový snímač produkuje ostré snímky s brilantními detaily, které jsou ideální pro zvětšování a tisk ve velikosti plakátů.
Širokoúhlý objektiv: Se zoomem poskytujícím ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po teleobjektiv budete vždy v blízkosti každé akce v každodenním životě i při zachycování nejrůznějších událostí.
HD videosekvence: K dispozici je vše potřebné pro pořizování videosekvencí důležitých okamžiků. Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje snadno přepínat mezi pořizováním statických snímků a záznamem HD videosekvencí (720p).
Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu rychle a přesně lokalizuje objekt a automaticky dosahuje optimálního zaostření pro získání brilantních snímků za všech okolností.


¹ Zvětšení s využitím funkce Dynamic Fine Zoom je počítáno od nejkratší ohniskové vzdálenosti optického zoomu.
² Před použitím této funkce je nutné do chytrého zařízení nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility (kompatibilní s operačními systémy iOS a Android™).
³Technologie Near Field Communication (NFC) spolupracuje s kompatibilními chytrými telefony a tablety s operačním systémem Android™ (Android 4.0 nebo novější). Před použitím této funkce je třeba nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility a nastavit přenos snímků.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Zachycujte život s vynikající úrovní detailů pomocí nových výkonných fotoaparátů COOLPIX P610, L840 A L340


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.