Přeposlat Umělci předvádějí objektivy NIKKOR v novém obsahu na webu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Umělci předvádějí objektivy NIKKOR v novém obsahu na webu

16.07.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Společnost Nikon dnes uvedla nový obsah pro ambiciózní fotografy a videografy, kteří se chtějí nechat inspirovat nejnovějšími tvořivými projekty používajícími objektivy NIKKOR. Video „Night Life“ („Noční život“) doplňuje sérii videogalerie NIKKOR a spojuje výstřižky ze zvětšených výtisků získaných z animovaného videa se skutečnými videosekvencemi. Video „The Thousand and One Nights“ („Tisíc a jedna noc“) zase představuje příběhy techniků společnosti Nikon, kteří představují jedinečné vlastnosti a historii objektivů NIKKOR. A nakonec, „Vol. 2 What makes NIKKOR lenses so appealing?“ („2. díl – Proč jsou objektivy NIKKOR tak přitažlivé?“) pokračuje v sérii týkající se objektivů NIKKOR, která se zabývá rozhovory s návrháři objektivů.

Umělci předvádějí objektivy NIKKOR v novém obsahu na webu

Na filmech videogalerie NIKKOR spolupracují nejlepší umělci z různých žánrů a filmových stylů, aby posunuli hranice možností videozáznamů ještě dál. Film „Night Life“ ukazuje, jakým způsobem umožňuje technologie NIKKOR umělcům posouvat hranice díky svojí výjimečné technice a zpracování světla. Tento film doplňuje bohatý obsah, který je již dostupný na webových stránkách objektivů NIKKOR, které byly vytvořeny při příležitosti 80. výročí značky NIKKOR.

Tento nejnovější přidaný obsah je součástí kampaně při příležitosti oslav výročí značky NIKKOR. Ukazuje, jak se píše historie, když si technologie podá ruku s uměním. Další informace a obsah naleznete na stránce http://www.nikkor.com/history/.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Umělci předvádějí objektivy NIKKOR v novém obsahu na webu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.