Přeposlat Přední online fotosoutěž otevírá své brány amatérům i profesionálům. A ceny jsou připraveny i pro diváky

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Přední online fotosoutěž otevírá své brány amatérům i profesionálům. A ceny jsou připraveny i pro diváky

31.08.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Na webových stránkách fotosoutěže Olympus Global Open Photo Contest 2015 je nyní možné přihlašovat své soutěžní příspěvky - V úterý 25. srpna od 7:00 SEČ se na http://gopc.olympus-imaging.com otevírá příležitost pro všechny talentované fotografy v podobě fotosoutěže Olympus Global Open Photo Contest. Příspěvky budou přijímány až do pátku 20. listopadu do 4:00 SEČ.

Přední online fotosoutěž otevírá své brány amatérům i profesionálům. A ceny jsou připraveny i pro diváky

Příspěvky je možné přihlásit do některé ze čtyřech kategorií pěti tematických okruhů: Život („Zrození“), Budoucnost („Místa hodná zachování“), Lidé (Úsměvy“) a Technika („Makro“ a „Umění“). Fotografie by měly být ve formátu JPEG s maximální velikostí 15 MB. Do soutěže lze přihlásit až 5 snímků v každém z témat a soutěžící mohou kdykoli v průběhu soutěže doplnit snímky popisky, stáhnout fotografie zpět nebo přidat nové fotografie. Fotografie nahrané na webovou stránku soutěže mohou být pořízeny libovolným typem fotoaparátu nebo chytrého telefonu libovolné značky. Akceptovány jsou také příspěvky digitálně upravené pomocí programů na úpravu fotografií.

Porota oznámí výsledky na webových stránkách soutěže v únoru 2016. Ze všech příspěvků a témat bude vybrán jeden hlavní vítěz, který obdrží nejnovější fotoaparát Olympus PEN a 1 milion jenů (7 400€)). V každé kategorii pak bude uděleno celkem 14 cen (cena za 1., 2. a 3. místo plus jedna prémiová cena v podobě fotoaparátů Olympus a 10 čestných uznání v podobě značkového zápisníku Moleskine Custom Edition). Celkem budou rozdány ceny v hodnotě přibližně 30 000€.

Součástí soutěže je i divácká loterie – každý, kdo se zaregistruje na stránkách soutěže k prohlížení příspěvků (bez ohledu na to, zda se účastní soutěže či nikoli), má šanci vyhrát buď nejnovější fotoaparát Olympus řady PEN, nebo jeden z 300 zápisníků s pevnými deskami Moleskine Custom Edition.

Podrobné smluvní podmínky a další informace o tématech soutěže a složení poroty naleznete na http://gopc.olympus-imaging.com/ .

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Přední online fotosoutěž otevírá své brány amatérům i profesionálům. A ceny jsou připraveny i pro diváky


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.