Přeposlat Objektivy s vysokou světelností a fotoaparáty s unikátní stabilizací

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Objektivy s vysokou světelností a fotoaparáty s unikátní stabilizací

09.12.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Podzimní a zimní nabídka fotoaparátů, příslušenství a objektivů Olympus je zaměřena na fotografy pořizující kvalitní záběry i za špatných světelných podmínek – Olympus navazuje na svůj populární letní cashback na fotoaparáty OM-D a přichází s další speciální nabídkou pro období podzimu a zimy. Nabídka je zaměřená nejen pro současné majitele fotoaparátů Olympus PEN a OM-D, kteří hledají mimořádně světelné objektivy, ale i na nové fotografy, kteří koupi fotoaparátu teprve zvažují. Zákazníci, kteří si v období od 1. října 2015 do 31. ledna 2016 koupí jeden nebo více z pěti vysoce světelných objektivů M.ZUIKO DIGITAL s pevnou ohniskovou vzdáleností, získají bonus až 4.100 Kč. Zákazníci, kteří si pořídí fotoaparát OM-D E-M5 Mark II s příslušenstvím v hodnotě 2.700 Kč nebo více, získají nárok na bonus 2.700 Kč. Také zákazníci, kteří zakoupí vlajkovou loď OM-D E-M1, získají bonus 2.700 Kč. Podrobnosti o nabídce objektivů jsou spolu se smluvními podmínkami k dispozici na webových stránkách společnosti Olympus na adrese www.olympuscashback.cz.

Objektivy s vysokou světelností a fotoaparáty s unikátní stabilizací

Díky nabídce Olympus se budete moci dokonale připravit a docílit tak maximální optické kvality svých snímků. Všech pět objektivů patří do řady M.ZUIKO Premium a jedná se o pevné objektivy, nabízející mimořádně velkou světelnost 1:1.8 nebo 1:2.8 a lehkou a kompaktní konstrukci. Jsou tak ideálním nástrojem pro zachycení mimořádně kvalitních a ostrých snímků v náročných světelných podmínkách podzimního a zimního počasí i bez použití stativu. Obzvláště účinné jsou v kombinaci s nejvýkonnějším* 5osým stabilizátorem obrazu na světě, který se stal symbolem fotoaparátů Olympus řady OM-D.

Nabídka pevných ohniskových vzdáleností těchto pěti objektivů sahá od 17mm ohniska, ideálního pro extravagantní perspektivy, až po 75mm ohnisko, umožňující působivý bokeh a zploštění perspektivy v portrétní fotografii. Podzim a zima přinášejí fotografům všech žánrů hojnost inspirativních motivů – od rostoucích hub, azurové oblohy a zářivě oranžových a rudých tónů zlátnoucího listí, přes tajemné kouzlo mlžných oparů, až po třpyt ledových rampouchů nebo pavučin rozzářených kapkami rosy.

Pět senzačních možností

Nabídka přináší majitelům fotoaparátů Olympus možnost volby jednoho nebo více z níže uvedených objektivů s pevným ohniskem:

  • M.ZUIKO DIGITAL 17mm 1:1.8. Mimořádně vysoká světelnost 1:1.8 usnadňuje pořízení záběrů s poutavou perspektivou. Ideální pro fotografování ve slabém světle bez použití stativu. Přepočet na 35mm fotoaparát: 34mm.
  • M.ZUIKO DIGITAL 25mm 1:1.8. V žádné fotobrašně by neměl chybět objektiv, jako je tento. Užijte si zorné pole odpovídající přirozenému zornému poli lidského oka, s nádherným bokehem a působivou minimální zaostřovací vzdáleností. Přepočet na 35mm fotoaparát: 50mm.
  • M.ZUIKO DIGITAL 45mm 1:1.8. Pro úžasné portréty se skvělou hloubkou ostrosti a živým kontrastem. Tento objektiv je také ideální pro videa natáčená z ruky. Přepočet na 35mm fotoaparát: 90mm.
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 Macro. Specializovaný makro objektiv se systémem interního zaostřování založeným na plovoucích čočkách. Objektiv s minimální zaostřovací vzdáleností pouhých 19cm je odolný proti prachu a stříkající vodě. Přepočet na 35mm fotoaparát: 120mm.
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 75mm 1:1.8. Vyznavačům špičkové portrétní fotografie přináší tento objektiv nekompromisní obrazovou kvalitu s půvabným bokehem, ostrý kontrast, přesnou kresbu v celé ploše obrazu a vysoké rozlišení. Přepočet na 35mm fotoaparát: 150mm.

 

Pro zákazníky, kteří chtějí ze svého objektivu dostat to nejlepší, nabízejí OM-D E-M1 a OM-D E-M5 Mark II kromě fotografické dokonalosti také potenciál dvojí úspory:

Fotoaparát OM-D E-M1

OM-D E-M1 je držitel řady ocenění a v době svého uvedení na trh v roce 2013 byl nejvyspělejším systémovým kompaktním fotoaparátem, jaký kdy byl vyroben. A díky programu specializovaných aktualizací firmware usiluje Olympus o to, aby tomu tak bylo i nadále. Nadcházející podzimní aktualizace firmware obsahuje 18 významných funkčních vylepšení a pro majitele E-M1 bude k dispozici koncem listopadu. Majitelé mají také nárok na výhody ‘ Service Plus ’, které jsou k dispozici exkluzivně pro registrované uživatele.

Smluvní podmínky jsou k dispozici na stránkách registrace, spolu se seznamem nabízených objektivů a fotoaparátů: www.olympuscashback.cz

Každý objektiv a fotoaparát Olympus nabízí v případě zaregistrování na online portálu Můj Olympus bezplatné šestiměsíční prodloužení záruky.**

* K říjnu 2015
** Šest měsíců nad rámec zákonné záruky v zemi zakoupení..

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Objektivy s vysokou světelností a fotoaparáty s unikátní stabilizací


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.