Přeposlat Nikon DL24-85: Vždy připraven!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nikon DL24-85: Vždy připraven!

08.07.2016 | Redakce | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Vysoce kvalitní kompaktní fotoaparát Nikon DL24-85 přichází ve znamení kompaktních rozměrů a žádných kompromisů. S tímto fotoaparátem v kapse budete vždy připraveni pořizovat skvělé statické snímky s 20,8 milionu pixelů ve formátu JPEG nebo NEF (RAW) a videosekvence 4K/UHD. Vysokou kvalitu pořízených snímků a záběrů zaručuje legendární optika NIKKOR.

Nikon DL24-85: Vždy připraven!

Dokonalé výsledky bez ohledu na to, co fotografujete!

Vysoce světelný objektiv NIKKOR 24–85 mm f/1,8–2,8 se zoomem nabízí nekonečně možností, takže zachytíte prakticky vše, co vám přijde do cesty. Vysoká světelnost f/1,8 na širokoúhlém konci rozsahu zoomu umožňuje zachytit dynamické scény za nízké hladiny osvětlení. A světelnost f/2,8 při použití teleobjektivu je ideální pro portréty hlavy a ramen. Osvědčené technologie optiky NIKKOR minimalizují barevné vady a korigují geometrické zkreslení v celém rozsahu zoomu. 25,4mm obrazový snímač CMOS fotoaparátu formátu CX s technologií přímého osvětlení fotodiod maximálně využívá každý pixel – výsledkem je ostré zachycení i velice jemných detailů. Díky standardnímu rozsahu citlivostí ISO 160 až 12 800 lze pořídit snímky vysoké kvality i za nízké hladiny osvětlení.

Nikon DL24-85: Vždy připraven!

Díky výjimečně rychlým reakcím fotoaparátu Nikon DL24-85 budete vždy připraveni zachytit neočekávané okamžiky. Bez ohledu na to, co fotografujete, rozpozná pokročilý hybridní AF Nikon váš objekt a zaostří jej s využitím 105 zaostřovacích polí s fázovou detekcí nebo s využitím 171 zaostřovacích polí s detekcí kontrastu. Systém optické redukce vibrací s dvojí detekcí ještě zdokonalí výsledek.

Fotoaparát je vybaven funkcemi Wi-Fi a NFC a je plně kompatibilní s aplikací SnapBridge společnosti Nikon, která umožňuje trvalé spojení mezi fotoaparátem a chytrým telefonem nebo tabletem. Toto propojení umožňuje okamžité sdílení snímků i ovládání klíčových funkcí fotoaparátu prostřednictvím telefonu.

Nikon DL24-85: Vždy připraven!

Fotografie v životní velikosti

Nikon DL24-85 je vybaven funkcí Supermakro, která umožňuje pořizovat snímky malých objektů v životní velikosti se zvětšením 1 : 1, a to s vysokou ostrostí a výraznou redukcí neostrých míst.

Nikon DL24-85: Vždy připraven!

Videa s velkým rozlišením

Přístroj umožňuje pořizovat detailní videosekvence 4K/UHD frekvencí 30p/25p, resp.  Full HD. Během filmování lze pořizovat statické snímky a množství funkcí pokročilých videosekvencí usnadňuje rychlé vylepšení stopáže videosekvencí přímo ve fotoaparátu. Funkce jako Zpomalený záznam či Superčasosběrné videosekvence ještě rozšíří Vaše kreativní možnosti.

Fotoaparát je k dispozici ve stříbrném nebo černém provedení a vyznačuje se lehkým a současně odolným tělem, které nabízí vysoký komfort a stabilitu držení. Celé ovládání fotoaparátu má důvěrně známý design velmi podobný designu digitálních jednookých zrcadlovek Nikon.

Nikon DL24-85: Vždy připraven!

Datum uvedení fotoaparátu Nikon DL24-85 do prodeje zatím není známo.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nikon DL24-85: Vždy připraven!


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.