Přeposlat REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019 – přehlídka aktuálních trendů

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019 – přehlídka aktuálních trendů

03.04.2019 | Redakce | Komentářů: 0 |

Reklama, tisk a obaly jdou ruku v ruce, podobně jako „trio“ dubnového veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY. Letošní, v pořadí již 26. ročník tohoto tradičního mezinárodního veletrhu, představí moderní a atraktivní expozice českých a zahraničních firem z oboru reklamní komunikace a využití tisku. To vše se uskuteční pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO PRAHA od 9. do 11. dubna 2019.

REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019 – přehlídka aktuálních trendů

Poslední, jubilejní 25. ročník, byl vystavovateli i návštěvníky hodnocen jako mimořádně úspěšný, pro mnohé z nich dokonce představoval jeden z nejúspěšnějších veletrhů své historie. Jak se ukázalo, potenciál propojení sektorů print&packaging láká vystavovatele i návštěvníky. Pro lepší srozumitelnost a komunikaci se organizátoři rozhodli na 2019 ke vzájemnému propojení všech tří veletrhů (Reklama/Polygraf/Obaly), čímž dojde k širšímu oslovení návštěvníků.

Chystané novinky na 2019

V souběhu veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude probíhat specializovaná výstava 3D EXPO, která představí největší přehlídku 3D tiskáren a materiálů pro 3D tisk v České republice.

První den veletrhu proběhne v hale 7 Mistrovství České a Slovenské republiky v car wrappingu. Do soutěže se budou moci zapojit jak aplikační firmy, tak i dodavatelé. Cílem soutěže bude předvést kvalitu v této oblasti a pro samotné soutěžící porovnat svoji dovednost s konkurencí.

REKLAMA POLYGRAF OBALY, jedinečná platforma pro sdílení novinek

Prezentace vystavovatelů budou situovány v halách 3, 4 a 7. Vedle polygrafické produkce se, výrobci z ranku digitálního tisku, zaměřují stále častěji na výrobce obalů. Nové trendy odprezentuje řada letošních vystavovatelů. Jednou z největších expozic bude společnost Spandex, která přiveze hned několik novinek. Své zákazníky přivítají i další rozsáhlé expozice největších hráčů na českém trhu, mezi něž patří např. společnosti CANON, RICOH, DATALINE, KONICA MINOLTA, BITCON, AWC Morava či slovenský NANOTEC.

Hodně novinek ukáží firmy ze zahraničí (nově ze Španělska), které návštěvníci naleznou v obou výstavních halách. Budou mezi nimi jak zástupci reklamního textilu, tak i dodavatelé digitálních strojů.

První den veletrhu proběhne již 7. ročník veletrhu eventových služeb, Event Day.

 

Více aktuálních informací o veletrhu a doprovodném programu na: www.reklama-fair.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019 – přehlídka aktuálních trendů


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.