Přeposlat Nikon opakuje svůj úspěch při udílení cen TIPA

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nikon opakuje svůj úspěch při udílení cen TIPA

06.05.2009 | Tisková zpráva - Nikon ČR | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Společnost Nikon je poctěna získáním dvou cen TIPA v tomto roce, a to v kategoriích Nejlepší digitální jednooká zrcadlovka pro pokročilé uživatele (D90) a Nejlepší profesionální digitální jednooká zrcadlovka (D3x).

Společnost Nikon je poctěna získáním dvou cen TIPA v tomto roce, a to v kategoriích Nejlepší digitální jednooká zrcadlovka pro pokročilé uživatele (D90) a Nejlepší profesionální digitální jednooká zrcadlovka (D3x). TIPA (Technical Image Press Association) je vedoucí evropskou novinářskou asociací v oblasti fotografie. Ceny, které tato asociace uděluje, jsou vybírány 29 největšími evropskými fotografickými časopisy ve 13 zemích, a jsou jimi obdařeny produkty, které porota hodnotí jako nejlepší ve své kategorii v souvislosti s celkovou kvalitou, výkonností a výhodami pro cílového uživatele. Udělené ceny znovu potvrzují vedoucí pozici společnosti Nikon v oblasti high-end fotografie a jsou obrazem jejího trvalého úsilí o poskytování excelentních produktů.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nikon opakuje svůj úspěch při udílení cen TIPA


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.