Přeposlat Kingston Digital představuje paměťové karty CompactFlash Ultimate 600x

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kingston Digital představuje paměťové karty CompactFlash Ultimate 600x

Na trh přicházejí vysokorychlostní karty s velkou kapacitou, které pracují v režimu UDMA 6 a podporují tak výkonnost špičkových digitálních zrcadlovek.

 

Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, včera oznámila uvedení paměťové karty CompactFlash (CF) Ultimate 600x. Karty CompactFlash Ultimate 600x podporují režim přenosu dat UDMA 6 a nabízejí rychlosti čtení a zápisu až 90 MB/s – jedná se tak o nejrychlejší paměťové karty společnosti Kingston Technology, které díky tomu významně podporují možnosti high-endových digitálních fotoaparátů a dalších zařízení.

 

„Karty Kingston CF Ultimate 600x jsou ideální volbou pro fotografy, kteří fotí v tzv. dávkovém režimu. V situacích, jako jsou například svatby nebo sportovní události, může právě schopnost sejmout záběry v rychlém postupném sledu znamenat rozdíl mezi možností zachytit dokonalý záběr nebo jej propásnout,“ řekl Steve Hall, ředitel vývoje flash produktů pro EMEA ve společnosti Kingston. „Je nám potěšením obohatit naši rodinu karet CompactFlash o modely s rychlostí 600x, které doplňují karty 266x Ultimate a 133x Elite Pro™.”

 

 

Kingston Digital představuje paměťové karty CompactFlash Ultimate 600x

 

 

Paměťové karty Kingston CF Ultimate 600x jsou k dispozici v kapacitách 16 GB a 32 GB, které jsou dostatečné pro podporu souborů o velkém objemu, kdy se fotografie snímají ve formátu RAW nebo videa ve vysokém rozlišení (HD). Při použití ve spojení s fotoaparáty a čtečkami, které dokáží pracovat v režimu UDMA 6, dosahují tyto karty rychlostí vyjádřených jako 600x pro zápis i čtení, což je výrazně vyšší přenosová rychlost než u jejich předchozích generací. A pro větší klid duše patří ke kartám CF Ultimate 600x možnost bezplatně si stáhnout software pro obnovu dat od společnosti MediaRECOVER®.

 

Paměťové karty Kingston CompactFlash Ultimate 600x (označení modelu: CF/XXGB-U3) mají doživotní záruku a nepřetržitou technickou podporu. Podrobnější informace můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com/flash.

 

 

Kingston Digital představuje paměťové karty CompactFlash Ultimate 600x

 


Vlastnosti a technické údaje paměťových karet Kingston CompactFlash Ultimate 600x

 

• Kapacity*: 16 GB, 32 GB
• Rozměry: 36,4 mm x 42,8 mm x 3,3 mm (1,43" x 1,68" x 0,13") – CF Type I
• Rychlost**: 90 MB/s čtení, 90 MB/s zápis
• Aplikace pro obnovu dat: software MediaRECOVER pro obnovu dat k dispozici ke stažení (kompatibilní s Windows/Mac)
• Provozní teploty: 0o až 60o C (32o až 140o F)
• Teploty pro skladování: -20o až 85o C (-4o až 185o F)
• Standardizace: splňuje specifikační standardy CompactFlash Association
• Snadnost použití: plug-and-play
• Záruka: doživotní záruka
• Úspornost: režim automatického spánku šetří baterie obslužného systému

 

* Část z uvedených kapacit na paměťových zařízeních typu flash je využita pro formátování a další funkce, a není proto k dispozici pro ukládání dat. V důsledku toho je skutečná kapacita dostupná pro ukládání dat nižší, než je uvedeno na produktech. Podrobnější informace naleznete v Průvodci pro flash paměti společnosti Kingston na adrese: kingston.com/flash_memory_guide.

** Rychlost se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení a jeho konfiguraci.

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Kingston Digital představuje paměťové karty CompactFlash Ultimate 600x


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.